Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ସିଲ୍‌ଭର ସିଟିରେ ନୂଆ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ! ବୁଲାଇଛନ୍ତି ଖଣ୍ଡା, ପାଟିରୁ ବାହାରୁଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷା, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍…

11/11/2021 at 1:48 PM

କଟକ ୧୧।୧୧: ଭୁବନେଶ୍ବରର କେବିଏନ୍ ଗ୍ରୁପ ଭଳି କଟକରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀର ମାରଣାସ୍ତ୍ର ସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ୩ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକର ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ପୋଲିସ ।  ଭିଡିଓରେ ବ୍ୟବହୃତ ଖଣ୍ଡା ଏବଂ ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଅମାନିଆ ବାଘ ଓ ପବ୍ଲିକ ଷଣ୍ଢ ଦୁଇଟି ଗ୍ରୁପ କରି ଏମାନେ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବନ୍ଧୁକ ଓ ଖଣ୍ଡା ଧରି ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଭିଡିଓରେ ବ୍ୟବହୃତ ଖଣ୍ଡା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା,  ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ କରିଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଅପରାଧିକ ମାମଲା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଛି କି ନାହିଁ ସେନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କାରୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରି ବିବାଦରେ ଅମାନିଆ ବାଘ ଓ ପବ୍ଲିକ ଷଣ୍ଢ ଗ୍ରୁପ । ନିକଟରେ ଭୁବନେଶ୍ବର କେବିଏନ ଗୃପ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରି ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ କଟକର କିଛି ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀ ହାତରେ ଖଣ୍ଡା ଓ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏହି ଭିଡିଓ । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତିନିଜଣ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ  ଜେରା କରିଛି ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ପୋଲିସ । ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଖଣ୍ଡା ଓ ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ।

ସେପଟେ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ କୌଣସି ଉଦ୍ଦେଶ୍ଯ ମୂଳକ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ନଥିଲୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାଲିଥିବା ଲାଇକ ସେୟାର ଓ ଫଲୋ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅମାନିଆ ବାଘ ଓ ପବ୍ଲିକ ଷଣ୍ଢ ଗ୍ରୁପ ମଧ୍ଯ ରେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ପରିଣାମ ବୋଲି ନିଜେ ସ୍ଵୀକାର କରିବା ସହ ଆଉ ଏଭଳି କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେହି ଭଳି ଖଣ୍ଡା ଧରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ର ମା କହିଛନ୍ତି ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ରେ କିଛି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଏହି ଖଣ୍ଡା ଯୋବ୍ରାର ଜଣେ ପିଲା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts