Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୧ରେ କିଏ ହେବେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌ର ଅଧିନାୟକ ? ବଡ କଥା କହିଲେ ଦଳର ସିଇଓ

27/10/2020 at 5:45 PM

ଦୁବାଇ, ୨୭|୧୦ :  ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଁଚିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ସଫଳ ଟିମ୍ ଚେନ୍ନାଇ ୟୁଏଇରେ ଚାଲିଥିବା ୧୩ତମ ସିଜିନରୁ ବାଦ୍ ପଡିଛି । ଏହାପରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି । ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଖେଳାଳି ନିଜ ଦକ୍ଷତା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଫେଲ୍ ମାରିଛନ୍ତି ।

ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଆଗାମୀ ସିଜିନରେ ଚେନ୍ନାଇ ନୂଆ ରୂପରେ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଅର୍ଥାତ ଅଧିନାୟକ ସହ ଅନେକ ଖେଳାଳିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଦଳର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଏପରି ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ସିଇଓ କାଶୀ ବିଶ୍ୱାନାଥନ । ଏହାସହ ସେ ଦଳର ଆଗାମୀ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ବାବଦରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ସିଇଓ ବିଶ୍ୱନାଥନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆସନ୍ତା ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଧୋନୀ ହିଁ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ । ଏନେଇ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ଆଇପିଏଲରେ ସିଏସକେ ୩ଥର ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ସ୍ଥାନ ପାଇନାହିଁ । ଖରାପ ବର୍ଷର ଅର୍ଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନୁହେଁ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦଳ କ୍ଷମତା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଯେଉଁ ମ୍ୟାଚରେ ଦଳ ସହଜରେ ଜିତିବା କଥା ସେଠାରେ ପରାଜୟର ସ୍ୱାଦ ଚାଖିଛି । ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ହରଭଜନ ସିଂ ବାଦ୍ ପଡିବା ପରେ ଦଳ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇଥିବା ସେ ମାନିଛନ୍ତି ।

   Related Posts