Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ହସ୍ପିଟାଲରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବହୀନତାର ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର: ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏଣେତେଣେ ଦୌଡିଲେ ବାପା-ମା, ଶେଷରେ ଜୀବନ ହାରିଲା ନବଜାତ ଶିଶୁ

27/07/2020 at 1:58 PM

ପାଟଣା ୨୭/୦୭ : ବିହାର ପାଟଣାରେ ଅମାନବିକତାର ଏକ ଜୀବନ୍ତ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବହୀନତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ନିଜ ନବଜାତ ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମା-ବାପାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏଣେତେଣେ ଦୌଡିବାକୁ ପଡୁଛି ହେଲେ କେହି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁନାହାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ମହିଳା ନିଜ ଅସୁସ୍ଥ ଶିଶୁକୁ ଟ୍ରେରେ ଧରିଛନ୍ତି ଓ ନବଜାତ ଶିଶୁର ବାପା କାନ୍ଧରେ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ଧରି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏଣେତେଣେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି | ଦୃଷ୍ଟାଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟ ବିଦାରକ |

ମାମଲା କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରାଜ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ଚୋବେଙ୍କ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରର | ରାଜ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ଚୋବେଙ୍କ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ର ସ୍ଥତା ହସ୍ପିଟାଲର ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତି ସମ୍ଭବତଃ ଆଗରୁ କିଏ ଦେଖିଥିବେ | ସଦର ହସ୍ପିଟାଲରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବହୀନତା ଯୋଗୁଁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି |

ମାମଲାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକେ ନାନା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ବକ୍ସର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜୁଲାଇ ୨୩ ତାରିଖରେ ନିଆଯାଇଥିଲା | ରାଜପୁର ସଖୁଆନା ଗାଁର ସୁମନ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ଶିଶୁକୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା | ପତି-ପତ୍ନୀ ଶିଶୁକୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ଆସିଥିଲେ | ହସ୍ପିଟାଲରେ କାଗଜପତ୍ର କାମ ସରୁ ସରୁ ବହୁ ସମୟ ଲାଗିଲା | ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ମା ଏକ ଟ୍ରେରେ ଓ ବାପା କାନ୍ଧରେ ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ଧରି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଧାଁ ଦଉଡ କରୁଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ଶିଶୁଟି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରାଣ ହାରିଥିଲା |

   Related Posts