Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ରଖେ ହରି ତ ମାରେ କିଏ, ମାଟିତଳୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଶିଶୁପୁତ୍ର

30/05/2020 at 5:58 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୩୦|୦୫: କଥାରେ ଅଛି ରଖେ ହରି ତ ମାରେ କିଏ । ଯେଉଁଠି ଭଗବାନ ନଚାହିଁବେ ସେଇଟି କାହାର ହେଲେ ଜୀବନ ଯିବ ନାହିଁ . ଏପରିକି ଅନେକ ଅସମ୍ଭବ କଥା ବି ସମ୍ଭବ ହେବ । ଏପରି ଏକ ଅସମ୍ଭବ ସମ୍ଭବ ହୋଇଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସନୌରା ଗ୍ରାମରେ । ଏହି ଗ୍ରାମରେ ମାଟିତଳୁ ଏକ ନଜଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏହାପରେ ଶିଶୁଟିକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଲକ୍ଷ୍ମୀନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଏବେ ଶିଶୁକୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଶିଶୁଟି ଏକ ବିଲ ମଝିରେ ପୋତା ହୋଇ ରହିଥିଲା । ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ସେହି ବିଲ ନିକଟରେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ଶିଶୁଟିର କେବଳ ଗୋଡ ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ।

ଶିଶୁଟିର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆରମ୍ଭରୁ ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିଲା । ଏବେ ଏହା ସ୍ଥିର ରହିଛି । ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts