Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ‘କୁଲି ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ୍’ ଟ୍ରେଲରକୁ ଡିସଲାଇକ୍ କରିବାର ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ

27/11/2020 at 2:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କୁଲି ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବ। ନଭେମ୍ବର ୨୮ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହେବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦିବଂଗତ ଅଭି​‌ନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ବୟକଟ୍ କରିବାକୁ କରିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ନାଁରେ ଅନେକ ମିମ୍ସ ଏବଂ ଜୋକ୍ସ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଯୁଜର୍ସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସାରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏବେ ବି ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍ ଚାଲିଛି ,ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିପରି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆସି ପାରିବ। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କେତେକ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି,ଆଉ କେତେକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସାରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସଡ଼କ ୨ଠୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିକାଂଶ ୟୁଜର ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ଡିସଲାଇକ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ ଏବଂ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କୁଲି ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ୍ ଡିସେମ୍ବର ୨୫ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସରେ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓରେ ରିଲିଜ ହେବ। ତାଙ୍କ ଟ୍ରେଲର ନଭେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖ ଆସିବ। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଅନେକ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଡିସଲାଇକ୍ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts