Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ମୁକେଶ ପରିବାରରେ ଲାଗିଲା କରୋନା ଗ୍ରହଣ: ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ, ବାଦ୍ ପଡିନି ୨ ବର୍ଷର ଝିଅ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ସପରିବାର

18/04/2021 at 10:48 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୪: ବଲିଉଡରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ଗ୍ରହଣ । ଦୈନିକ ଜଣେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ମହାମାରୀର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଏବେ ମୁକେଶ ଏଣ୍ଡ ଫ୍ୟାମିଲିରେ ପଶିଛି କରୋନା । ବଲିଉଡର ନାମୀ ଦାମୀ କଳାକାର ପରିବାର ମଧ୍ୟରୁ ମୁକେଶ ପରିବାର ଅନ୍ୟତମ । ଅଭିନେତା ନିଲ ନୀତିନ ମୁକେଶ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ରହିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକଥା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ନିଲ୍ ମୁକେଶ । ସେ କହିଛନ୍ତି ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି, କେବଳ ମାଆ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରିମତ ହୋଇନାହାନ୍ତି । ଏବେ ଆମେ ସମସ୍ତ ଘରେ ସଂଗରୋଧରେ ରହିଛୁ ।ନୀଲ କହିଛନ୍ତି ସମସ୍ତ ଔପଚାରିକତା ସତ୍ୱେ ପରିବାର ଲୋକେ ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଝିଅକୁ ଜ୍ୱର ହୋଇଥିଲା । ୨ ଦିନ ଜ୍ୱର ନଛାଡିବାରେ ସମସ୍ତଙ୍କର କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା  । ମୁଁ ମୋ ପତ୍ନୀ, ପିତା, ଝିଅର ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ମାଆଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା ।  

ନିଲ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏମିତି କୌଣସି ନିୟମ ନାହିଁ କି ସମସ୍ତ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଭୂତାଣୁର ଶିକାର ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଏହି କି ଆମ୍ଭମାନକ ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କି ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ କି ଆମେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଉ । ମୋ ପିତା ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମୁକେଶଙ୍କ ବୟସ ୭୦ ବର୍ଷ ହେବ । ବାପା ଓ ଭାଇ ଆମେ ସମସ୍ତେ ସୁସ୍ଥ ଅଛୁ । ତେବେ ଜନସାଧରଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ସେ ସମସ୍ତ ଗାଇଡଲାଇନ ପାଳନ କରନ୍ତୁ । ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ସୁସ୍ଥ ରୁହନ୍ତୁ ।

   Related Posts