Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

‘ଗୁମ୍ ହୈ କିସି କେ ପ୍ୟାର୍ ମେଁ’ ଫେମ୍ ନିଲ୍ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରେମିକା ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ କଲେ ରୋକା, ଫଟୋ ଭାଇରଲ୍

28/01/2021 at 4:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮।୧: ଟିଭି ସୋ ‘ଗୁମ୍ ହୈ କିସି କେ ପ୍ୟାର ମେଁ’ ଫେମ୍ ନିଲ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଏନଗେଜମେଣ୍ଟ ସେରିମନିର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଫଟୋ ସେୟାର କରି ନିଲ୍ ଭଟ୍ଟ କହିଛନ୍ତି, ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ରହିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ସାରାଜୀବନ ପାଇଁ ସାଥୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ନିଲ୍ ଭଚ୍ଚ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପାଗଳାମୀଠାରୁ ମଜା କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା ବେଶ୍ ଭଲ ଥିଲା । ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା ତାହା ସାରାଜୀବନ ସାଥୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆମେ ଏକାଠି ହେଉଛୁ ।’ ଫଟୋରେ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଶର୍ମା ଏବଂ ନିଲ୍ ଭଟ୍ଟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ପୋଜ ଦେଇଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆଶନା କିଶୋର, ନିଲ୍ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଏନଗେଜମେଣ୍ଟ ସେରିମନିର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ବେଷ୍ଟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ କହିପାରୁନି ଏହି କଥା କହି ମୁଁ କେତେ ଖୁସି ହେଉଛି । ମୋର ଭଲ ପାଇବା ତୁମ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଛି । ମୁଁ ତୁମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି । ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରୁନି ତୁମକୁ ଜିଜୁ ଡାକିବା ପାଇଁ । ତୁମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଲଭ୍, ଲଭ୍, ଲଭ୍ । ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କର ।’

   Related Posts