Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଡବଲ୍ ମର୍ଡ଼ର ପରେ ସୁଇସାଇଡ୍ : ପଡ଼ୋଶୀ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ହତ୍ୟାକାରୀ ପିଇ ଦେଲା ବିଷ

5/08/2020 at 12:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୫/୮: ମୂଳଭାବେ ବିହାରରେ ରହୁଥିବା ଦୁଇ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରର ପଡ଼ୋଶୀ ଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦୁଇ ପରିବାରରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ୨ଜଣଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଦିଲ୍ଲୀର ନରେଲା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ।

 ଦିଲ୍ଲୀର ନରେଲା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବାଙ୍କନେର ଗାଁରେ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହତ୍ୟା ପରେ ନିଜ ଘରେ ଯାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଦେଇଛି। ଉଭୟ ମୂଳ ଭାବେ ବିହାରର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ପଡ଼ୋଶୀ ଥିଲେ। ଦୁଇ ପଡ଼ୋଶୀ ପରସ୍ପରର ସାମନା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଏଠାରେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିଲେ।

ମହମ୍ମଦ ହାଶିମ୍ ଏବଂ ମିନ୍ନତ ଖାତୁନ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ। ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ ଜୋର-ଜୋରରେ ତାଙ୍କ କବାଟ ବାଡ଼େଇଥିଲେ। ଗେଟ୍ ନ ଖୋଲିବାରୁ ସେ ଗେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଘର ଭିତରେ ପଶି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ।

ମୁସ୍ତାକ,ମହମ୍ମଦ ହାଶିମ ଏବଂ ମିନ୍ନତ ଖାତୁନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଇ ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯିବା ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ ଇ-ରିକ୍ସା ଚଲାଉଥିଲା ଏବଂ ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୫୦ବର୍ଷ ଥିଲା। ମହମ୍ମଦ ହାଶିମ୍ ମେକାନିକ୍ କାମ କରୁଥିଲେ । ହତ୍ୟାକାରୀ ମୁସ୍ତାକ ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ରୁହନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ମହମ୍ମଦ ହାଶିମଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଥିଲେ।

ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁସ୍ତାକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନରେଲା ଥାନା ପୋଲିସ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି।

   Related Posts