Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହୋଟେଲ୍ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ BMCର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାଅ ଫୁଡ୍ ସେଫ୍ଟି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୩ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୪୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୮୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଟିକା ନେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସମସ୍ତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ସାଂସଦଙ୍କୁ ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ୍‌‌
  • ||

ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ରାଜି ଅଛନ୍ତି ନେହା: ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ସର୍ତ୍ତ

16/03/2020 at 6:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୦୩ : କେବେ ଦିନେ ସେ ଥିଲେ ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡ଼ଲ ପ୍ରତିଯୋଗୀ | ଆଜି ସେ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣେ ନାମୀ ଗାୟିକା | ଆମେ କହୁଛୁ ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କଡଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ବହୁତ ବେଶୀ | ତାଙ୍କ ଗୀତଗୁଡିକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନ କିଣିବା ସହ ହିଟ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ସେ ରିଆଲିଟି ଶୋ ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡ଼ଲ ମଧ୍ୟ ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓରେ ନିଜେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି | ନେହାଙ୍କ ବଲିଉଡ ଜଗତକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକ ଆଶାୟୀ |

ତେବେ ନେହା ଫିଲ୍ମରେ କେବେ ନଜର ଆସିବେ, ଅଭିନୟ ଜଗତରେ କେବେ ପାଦ ଥାପିବେ ସେନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନେହା ଏନେଇ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ ସୁନିଶ୍ଚିତ ହେବେ ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହିଟ ହେବ ସେତେବେଳେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଅଭିନୟ କରିବେ | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେଉଁ ଗାୟକ ଗାୟିକାମାନେ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଗଢିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କେହି ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇନାହାନ୍ତି | ତେବେ ସେ ଜାଣିଶୁଣି ଏହିଭଳି କୌଣସି ଭୁଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଯଦି ଫିଲ୍ମ ହିଟ ହେଲାଭଳି କାହାଣୀ ପାଆନ୍ତି ତାହେଲେ ସେ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିବେ ନହେଲେ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି କେବଳ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ନାହିଁ | ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ, ନେହା ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନେହାଙ୍କୁ କେବେ ମିଳିବ ତାହା କୁହାଯାଇ ପାରିବନାହିଁ | ସେ ଜଣେ ହିଟ ଷ୍ଟାର | କେବଳ ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବା ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଗାୟକ ଗାୟିକା ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି | ସୋନୁ ନିଗମ, ଶାନ, ମିକା ସିଂ, ହିମେଷ ରେସମୀୟା ବଲିଉଡର ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେହି ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରିନାହାନ୍ତି |     

   Related Posts