Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଲାଲ୍‌ ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧି ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲେ ନେହା କକ୍କଡ୍

9/02/2020 at 12:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ୯|୨: ବଲିଉଡ୍‌ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କଡଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ଉଦିତ୍‌ ନାରାୟଣ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନେହାଙ୍କୁ ବୋହୂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲ ୧୧’ ଶୋ’କୁ ହୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଉଦିତ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ନେହା।

ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ରେ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ନିକଟରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ନେହାଙ୍କ ଭାଇ ଟୋନି କକ୍କଡ୍‌ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଟୋନି କକ୍କଡ୍‌ ଏମାନଙ୍କର ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସିଙ୍ଗଲ ଥିବାବେଳେ ଏକତ ଶୁଟ୍‌ କରିଥିଲେ। ଟୋନି ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଏହା କହିଛନ୍ତି। 

ଏବେ ନେହା ହାତରେ ଲାଲ୍‌ ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଟୋନିଙ୍କ ପରେ ନେହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ନେହା ଏକ କାର୍‌ରେ ବସିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହାତରେ ଲାଲ୍‌ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧି ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ନେହା। ସେ ଏକ ଗୀତ ‘କବ୍‌ ଓ୍ବ ଦିନ୍‌ ଆୟେଗା, ଜବ୍‌ ହମ୍‌ ଭି ମେହେନ୍ଦୀ ଲଗାୱାଏଙ୍ଗେ ନା ଜାନେ କବ୍‌ ଆୟେଙ୍ଗେ ଔର୍‌ ଡୋଲି ମେ ଲେ ଯାଏଙ୍ଗେ’ ଗାଉଛନ୍ତି।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଓ୍ବିକ୍‌ରେ ନେହା ଏଭଳି ଭିଡିଓ କରିଥିବାରୁ ସେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।ଭିଡିଓଟି ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ନେହା ଏହି ଭିଡିଓ ଗୋଆରେ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ଖବର କେତେ ସତ ତାହା ଆସନ୍ତା ୧୪ ତାରିଖରେ ଜଣା ପଡିବ।

 

   Related Posts