Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ପୁଣି ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଏସିଆ କପ୍ କ୍ରିକେଟ‌, ୨୦୨୨ରେ ଖେଳାଯିବ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଗୋପ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସିଲ୍ : ମ୍ୟାନେଜର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରମ୍‌ଜାନ୍ ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଇଲା ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିବାହର ତିନି ମାସ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହାଙ୍କ ‘ବେବି ବମ୍ପ୍’

25/08/2018 at 4:23 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୮ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୂପିଆ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦି ଫ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାରେ କୌଣସି ବି ମୌକା ଛାଡୁନାହାନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ନିଜ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ କାହାକୁ ବି ଜାଣିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ଏମିତିକି ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ କେହି ଜାଣିପାରିନଥିଲେ । ଏବେ ପୁଣି ଏମାନେ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ନେହା ଏବଂ ଅଙ୍ଗଦ ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସହ ନେହାଙ୍କ ମାଆ ହେବାର ଖୁସି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ନେହାଙ୍କୁ ନିଜର ବେବି ବମ୍ପ୍ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଙ୍ଗଦ ।
ନେହା ଏବଂ ଅଙ୍ଗଦ ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ତଥା ଚଳିତବର୍ଷ ମେ ୧୦ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ନିଜ ପରିବାରଲୋକ ଏବଂ କିଛି ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ନିଜ ବିବାହର ଖବର ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଏହିପରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ହିଁ ଦେଇଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ପରେ ନେହାଙ୍କ ମାଆ ହେବାର ଗୁଜବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା । ହେଲେ ନେହା ଏବଂ ଅଙ୍ଗଦ ତାହାକୁ ନେଇ ଚୁପ୍ ଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏବେ ଦୁହେଁ ନେହାଙ୍କ ମାଆ ହେବାର ଗୁଜବକୁ ସତରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନେହାଙ୍କ ମାଆ ହେବାର ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଫଟୋରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।
ନେହାଙ୍କୁ ଏବେ କାଜୋଲଙ୍କ ସହ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ହେଲିକପ୍ଟର ଏଲା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମଟି ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ସହ ‘ରୋଡିଜ’ ନାମକ ସୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଜଜ୍ ଭାବେ ନଦରକୁ ଆସିବେ। ସେହିପରି ଏବେ ଏବେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ସୁରମା’ରେ ଅଙ୍ଗଦଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts