Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ ନୀନା ଗୁପ୍ତା, ପାଦରେ ଏଡାଇ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଅଫର୍

18/06/2021 at 8:11 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୦୬: ବଲିଉଡର ଦମଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନୀନା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅଧିକାଂଶ ସ୍ତରକୁ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀ ‘ସଚ୍ କହୁଁ ତୋ’ରେ ଖୋଲି ରଖିଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଖୁଲାସା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଥରେ, ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ୍ ର ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଅପରେସନ୍ ରେ ଅନେକ ବଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୀନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅନୁଭୂତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

Autobiography an honest tell-all tale about my life: Neena Gupta | NewsBytes

ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀ ‘ସଚ୍ କହୁଁ ତୋ’ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସତ୍ୟର ସାମ୍ନା କରାଉଛି। ଆଜିକାଲି, ନୀନା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର ସମୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ଖୁଲାସା କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ନୀନା କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ହୋଟେଲ୍ ରୁମକୁ ଡାକିଥିଲେ। ନୀନା ମୁମ୍ବାଇରେ ଜୁହୁର ପ୍ରୀତି ଥିଏଟରରେ ନିଜର ଶୋ କରୁଥିଲେ । ଯେଉଁ ହୋଟେଲକୁ ନିର୍ମାତା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ ତାହା ଥିଏଟର ନିକଟରେ ଥିଲା । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଶୋ ପରେ ସେ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାକୁ ଯିବାପରେ ନୀନାଙ୍କୁ ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ। ନୀନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମନ ଏଥିପାଇଁ ଅସ୍ୱୀକାର କରୁଥିଲା, ସେ ଭାବିଥିଲେ ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ଲବିକୁ ଡାକିବେ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ଖରାପ ନହେବା ପାଇଁ ସେ ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ନୀନା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଯେତେବେଳେ ନୀନା ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଭୂମିକା ନିଭାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ । ନୀନା ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇ ନଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସାର୍ ମୋତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ମୋର ସାଙ୍ଗମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ନିର୍ମାତା କହିଥିଲେ, ‘ତୁମେ ଏଠାରେ ରାତି ବିତାଇବ ନାହିଁ, ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ନୀନା ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ’ ।

ନୀନା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମୂର୍ଖ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେଠାକୁ ଯିବା ଉଚିତ ନଥିଲା। କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚରେ କଥା ହୋଇ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ସହିତ ଶୋଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆପଣ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ?

   Related Posts