Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ନେଡୁମୁଡି ଭେନୁଙ୍କର ୭୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ

11/10/2021 at 7:14 PM

ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମ ୧୧/୧୦ : ମଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନେଡୁମୁଡି ଭେନୁଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଯକୃତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥିଲା। ଅଭିନେତାଙ୍କର ବୟସ ୭୩ ବର୍ଷ ଥିଲା। ଚାରି ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଚାଲିଥିବା କ୍ୟାରିୟରରେ ନେଡୁମୁଡି ଭେନୁ ୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ତାରିଖ, ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି।

ନେଡୁମୁଡି ଭେନୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ତିନୋଟି ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ୬ ଟି ରାଜ୍ୟ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି। ମଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ଅପୂର୍ବ ତାରକା ଭାବରେ ବ୍ୟାପକ ଭାବରେ ପରିଚିତ, ନେଡୁମୁଡି ଭେନୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପୁରମ ନାମକ ଏକ ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts