Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ବଳଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ବଜ୍ରାଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ରାଇଦାସଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ସବନମ୍‌ ଶିରିନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ , କୋଭିଡ୍‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଲେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଶ୍ବଶୁରଘର କହୁଛନ୍ତି ପଡିଗଲେ ବାଥରୁମ୍‌ରେ
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା…
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି : ୫ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୧୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଫିରୋଜ୍ ନାଡିଆଡୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ଏନସିବି ଚଢ଼ାଉ, ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ

8/11/2020 at 2:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୧୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବଲିଉଡରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ କଳାକାରଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି ଟିମ୍ ବଲିଉଡର ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି। ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଏନସିବି ଟିମ୍ ବଲିଉଡ ନିର୍ମାତା ଫେରେଜ ନାଡିଆଡୱାଲାଙ୍କ ଘରୁ କିଛି ପରିମାଣର ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ କରିଛି। ଏନସିବି ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ନାଡିଆଡୱାଲାକୁ ସମନ ପଠାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବଲିଉଡର ଅନେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏନସିବି ଟିମ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଫେରେଜ ନାଦିଆଡୱାଲାଙ୍କ ଘରୁ ୧୦ ଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି । ଏନସିବି ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ନାଡିଆଡୱାଲାର ତିନୋଟି ଫୋନ୍ ଜବତ କରିଛି। ଏନସିବି ଟିମ ନାଡିଆଡୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କଲାବେଳେ ସେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋଖଣ୍ଡୱାଲା, ମାଲାଡ, ଅନ୍ଧେରି ଏବଂ ନାଭି ମୁମ୍ବାଇରେ ଏନସିବିର ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି । ଏନସିବି ଟିମ ଇସମାଇଲ ଶେଖ ନାମକ ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ସ ପେଡ଼ଲର ସହ ଅନ୍ୟ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି। ଏନସିବି ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ କରିଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏନସିବି ଟିମ୍ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡସଙ୍କ ଭାଇ ଆଗିସିଆଲୋସ୍ ଡେମେଟ୍ରିଏଡଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏନସିବି ତାଙ୍କଠାରୁ ହାଶିଶ ଏବଂ ଆଲପ୍ରାଜୋଲାମର ଟାବଲେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ସ ପେଡ଼ଲରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଗାବ୍ରିଏଲା ଡେମେଟ୍ରିଏଡସଙ୍କ ଭାଇ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାରରେ ଜଡିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ୨୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି।

   Related Posts