Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଡ୍ରଗ୍ସ୍ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲା : ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କୁ ଏନସିବିର ପଚରାଉଚରା

13/11/2020 at 12:57 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩।୧୧: ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛି ଏନସିବି । ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଳଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଲିଭ୍ ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ଗ୍ରୋବ୍ରିଏଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ ଛାନଭିନ୍ ପରେ ଏନସିବି ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲିଭ୍ ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ଗୋବ୍ରିଏଲାଙ୍କୁ ସମନ ଜାରି କରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଘରୁ ବ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥିବା ଔଷଧ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଏନସିବି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଆର୍କିଟେକ୍ଟ ପଲ୍ ବାର୍ଟଲଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପଲ୍ ବାର୍ଟଲ ଧରାପଡିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାଏର ଆଜିସିଆଲସ୍ ଡେମେଟ୍ରିଏଡସ (ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଲିଭ୍ ଇନ୍ ପାର୍ଟନର ଗୋବ୍ରିଏଲାଙ୍କ ଭାଇ) ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଜଣାଶୁଣା । ଏନସିବି ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏବଂ ପଲ୍ ବାର୍ଟଲଙ୍କୁ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ବସାଇ ଜେରା କରିପାରେ ।

ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏନସିବି ପଲ୍ଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଘରେ ମଧ୍ୟ ରେଡ୍ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଘରୁ କିଛି ଜବତ ହୋଇନଥିଲା । ପରେ ଏନସିବି ସମନ ଜାରି କରି ପଲ୍ ଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇଛି । ପ୍ରାୟ ୯ ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା ପରେ ପଲ୍ ଙ୍କୁ ଏଜେନ୍ସୀ ଗିରଫ କରିଛି ।  

ଏହି ଘଟଣାରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲିଭ୍ ଇନ୍ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ନାଁ ସେତେବେଳେ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏନସିବିକୁ ଗୋବ୍ରିଏଲା ଡେମୋଟ୍ରିୟଡସଙ୍କ ଭାଇ ଏଗିସିଆଲସ୍ ଡେମୋଟ୍ରିୟଡସଙ୍କ ନିକଟରୁ ହଶିଶ ଏବଂ ଏପ୍ଲ୍ରାଜୋଲମ୍ ର ଔଷଧ ଜବତ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଗିସିଆଲସ୍ ଏନସିବି ହେପାଜତରେ ରହିଛି । ଏନସିବି ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ଗୋବ୍ରିଏଲାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି ।

   Related Posts