Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ ଯୋଡିହେଲା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବିଭାଗ : NCB ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ଖୁଲାସା, ସୁଶାନ୍ତ-ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାଏର ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ

26/08/2020 at 4:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୮ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ ନିଶା ନିବାରଣ ବ୍ୟୁରୋ (Narcotics Control Bureau, NCB) ମଧ୍ୟ ସଂଯୋଜିତ ହୋଇଛି | ଏନସିବି ନିର୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା ଏହି ମାମଲାରେ ଇଡି ତଦନ୍ତରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଣ୍ଡିଙ୍ଗର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଇଡିକୁ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି |ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାଏ କରାଯାଉଥିଲା | 

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା କହିଛନ୍ତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଇଡି ତରଫରୁ ଏକ ଚିଠି ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯାଞ୍ଚରେ ଆର୍ଥିକ ଆଧାରରୁ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ରିୟାଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାଏ କରାଯାଉଥିଲା | ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚରେ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛି |

ଇଡି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ରିୟାଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ଜୟା ସାହାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା | ତେବେ ୩ ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ଏଯାଏଁ ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ଜଡିତ ଥିବା କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇଥିଲା ନା ନାହିଁ |

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ What’s up ଚାଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଥିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଟାଇମ୍ସ ନାଓ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଚାଟରେ ରିୟା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ | ପ୍ରଥମ ଚାଟ ରିୟା ଓ ଗୌରବ ଆର୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା | ଗୌରବ ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଡିଲର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଚାଟରେ ରିୟା ଗୌରବଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ MD ଅଛି କି ? MD ଅର୍ଥାତ ଡ୍ରଗ୍ସ MDMA ଯାହାକୁ ବହୁତ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ଡ୍ରଗ୍ସ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

ତୃତୀୟ ଚାଟ ରିୟା ଓ ଜୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଥିଲା | ଏହା ୨୦୧୯ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖର ଥିଲା | ଜୟା ରିୟାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶୃତିକୁ ଅର୍ଡିନେଟ୍ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି | ଜବାବରେ ରିୟା କହିଥିଲେ, ଧନ୍ୟବାଦ, ନୋ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ |

ଚତୁର୍ଥ ଚାଟରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଜୟା କହିଛନ୍ତି, ଚା’ କଫି କିମ୍ବା ପାଣିରେ ୪ ବୁନ୍ଦା ପକାଇ ତାକୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦେବ | ୩୦-୪୦ ମିନିଟରେ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯିବ | ଇତି ମଧ୍ୟରେ ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିୟା ନିଜ ଜୀବନରେ କେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇନାହାନ୍ତି | ସେ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts