Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ନାବାଳିକା ଅପହରଣକାରୀ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବକ ଗିରଫ, ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତିରେ ଲଗାଉଥିଲା ପିଲାଙ୍କୁ

20/07/2019 at 3:48 PM

ନୟାଗଡ ୨୦|୭: ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅପହୃତ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଭୁବନେଶ୍ବର କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଏଥିସହିତ ଅପହରଣ କରି ନାବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତିରେ ଲଗାଉଥିବା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶଙ୍କର ଭୋଇ ନାମକ ଜଣେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ସଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଛୋଟଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କର ଅପହରଣ କରି ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତିରେ ଲଗାଇ ସହଜ ଉପାୟରେ ପଇସା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲା ଶଙ୍କର । ଶଙ୍କର ନାମରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ୬ରୁ ଅଧିକ ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ମାମଲା ରହିଛି ।

ଗତ ୬ ତାରିଖରେ ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦପୁର ସହରରେ ଭାଇ ସହ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା ଶଙ୍କର । ନାବାଳିକାର ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ନପାଇବାପରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ସିସିଟିଭିରୁ ତଥ୍ୟ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ୪ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରି ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଶେଷରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ନାବାଳିକାକୁ ଧରି ଭିକ୍ଷା ମାଗୁଥିବା ସମୟରେ ନୟାଗଡ ପୋଲିସ ଶଙ୍କରକୁ ଧରିଥିଲା ।

ବିଭିନ୍ନ ରେଳଷ୍ଟେସନ, ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ, ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ସେ ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତି କରିଥାଏ ବୋଲି ଏସପି କହିଛନ୍ତି । ନିଜେ ଜଣେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିବାରୁ ଏବଂ ସାଥିରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ରହୁଥିବାରୁ ଶଙ୍କର ଲୋକଙ୍କ ଅନୁକମ୍ପା ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଥିଲା ।

ଅପହରଣରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ହାତ ରହିଛି କି ନାହିଁ ଅପହରଣ ପଛରେ କେବଳ ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତି ନା ଆଉ କିଛି ରହିଛି ତାହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ । 

   Related Posts