Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

WhatsAppରେ ତଲାକ୍ :ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ

19/05/2020 at 11:09 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୫: ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ ଏବେ ସମସ୍ୟା ଘେରରେ ଅଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ପଟେ ସେ ନିଜ ଅସୁସ୍ଥ ମାଆଙ୍କୁ ନେଇ ବୁଢ଼ାନା ଯାଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ବିତୀୟ ପଟେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଞ୍ଜଳି ତାଙ୍କୁ ଲିଗାଲ୍ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଏବଂ ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ ମାଗିଛନ୍ତି। ଏହି ନୋଟିସ୍ ଅଞ୍ଜଳି ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଏବଂ ଇମେଲ୍ ଜରିଆରେ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏବେ ପୋଷ୍ଟ୍ ଅଫିସ୍ ବନ୍ଦ ରହିଛି ଏବଂ ସ୍ପିଡ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ସେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉଠାଇଛନ୍ତି।

ନୋଟିସରେ ଛାଡ଼ପତ୍ରର କ’ଣ କାରଣ ରହିଛି ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ କନଫିଡେନସିଆଲ୍ କଥାର ଆଲୋଚନା ରହିଛି। ମେ ୭ତାରିଖରେ ନଓ୍ବାଜଙ୍କୁ ଇମେଲ୍ ଏବଂ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଜରିଆରେ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଛି।

ନଓ୍ବାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କରିବା ଛଡ଼ା ଆଉ କୌଣସି ଉପାୟ ଦେଖାଯାଇନଥିଲା। ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସରେ ସେ କେତେ ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଏ ବାବଦକୁ କିଛି କହିବାକୁ ସେ ମନା କରିଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ନଓ୍ବାଜଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଖେ ରହୁଛନ୍ତି।

ନଓ୍ବାଜ ଏବଂ ଅଞ୍ଜଳିଙ୍କ ବିବାହକୁ ୧୦ବର୍ଷ ପୂରି ସାରିଛି। ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲା ଅଛନ୍ତି। ୨୦୧୭ମସିହାରେ ନଓ୍ବାଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏ ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ।

   Related Posts