Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଗତ ୯ବର୍ଷ ହେଲା ସ୍ତନ କର୍କଟ ରୋଗରେ ପିଡୀତ ; ପାଳନ କଲେ ୨୫ତମ ଜନ୍ମଦିନ

15/10/2018 at 3:49 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୫|୧୦: ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିଛି । ନିଜ ଉଭଣୀଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସାଙ୍ଗକୁ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନଙ୍କ ଲେଖା ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ସେବେଠାରୁ ସେ ସ୍ତନକର୍କଟ  ରୋଗରେ ପିଡୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ୧୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆଡଭାନ୍ସଡ ଷ୍ଟେଜ ସ୍ତନକର୍କଟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କର ଦୃଢ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ଯୋଗୁଁ ଅକ୍ଟୋବର ୧୩ତାରିଖରେ ସେ ୨୫ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିପାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ କ୍ୟାନସର ସହ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ କୃତଜ୍ଞତା ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦୀନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ‘ଠାକରେ’ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଫିଲ୍ମ । ଏହା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ୨୦୧୭ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ୨୦୧୯ ଜାନୁଆରୀ ୨୩ରେ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ । ଶିବସେନାରେ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ସଂଜୟ ରାଉତ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ରଚନା କରିଥିବାବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ ଫାଁସେ ।

   Related Posts