Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବହ୍ମପୁର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ସମସ୍ତ ଖଣିରୁ କୋଇଲା ଉତ୍ପାଦନ ସହ ପରିବହନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପରେ ଜେଲ୍ ଯିବେ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ : ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ପତ୍ନୀ ଆଲିୟା

13/09/2020 at 1:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୯: ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ। ଶନିବାର ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିୟା ସିଦ୍ଦିକୀ ବୁଢ଼ାନା ଥାନା ପହଞ୍ଚି ନିଜ ବୟାନ ରୁଜୁ କରାଇଛନ୍ତି। ଆଲିୟା ସିଦ୍ଦିକୀ ମୁମ୍ବାଇର ଭରସୋଭା ଥାନାରେ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ,ତାଙ୍କ ୩ଭାଇ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଢ଼ାନାରେ ଥିବା କାରଣରୁ ମାମଲାର ବିବେଚନା ମୁଜାଫରନଗରର ଏସଏସପିଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ବୟାନ ଦେବାକୁ ଆଲିୟା ବୁଢ଼ାନା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିୟା ସିଦ୍ଦିକୀ ଗତ ଜୁଲାଇ ୨୭ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇର ଭରସୋଭା ଥାନାରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ,ତାଙ୍କ ଭାଇ ମିନାଜୁଦ୍ଦିନ,ଫୈଜୁଦ୍ଦିନ,ଅୟାଜୁଦ୍ଦିନ ଏବଂ ନିଜ ଶାଶୁ ମେହରୁନିଶା ଆଦିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ମାମଲାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଢ଼ାନା ସ୍ଥିତ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ପୈତୃକ ଘର ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି। ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚରେ ଏସଏସପି ମୁଜାଫରନଗରରୁ ସହଯୋଗ ମାଗିଥିଲେ। ଏସଏସପିଙ୍କ ଆଦେଶରେ ବୁଢ଼ାନା ପୋଲିସ୍ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ମାମଲା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆଲିୟା ସିଦ୍ଦିକୀ ନିଜ ବୟାନ ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଶନିବାର ବୁଢ଼ାନା ଥାନା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ମହିଳା ପୋଲିସଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ବୟାନ୍ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts