Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଓକିଲ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଲେ ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି, ଜାଲିଆତି ଓ ମାନହାନୀ ନେଇ ତଲବ କଲେ ଜବାବ, ଅଞ୍ଜନାଙ୍କ ଉତ୍ତର ‘ଡେରିରେ ହେଲେ ବି ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଲ’

27/06/2020 at 8:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୭|୦୬:  ଅଭିନେତା ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି  ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଞ୍ଜନା ଆନନ୍ଦ ଓରଫ ଆଲିୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବିବାଦ ଏବେ ଚରମ ସୀମାରେ ପହଁଚିଛି । ନିକଟରେ ଅଞ୍ଜନା ନଓ୍ୱାଜୁଦିନଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ମଧ୍ୟ ଅଞ୍ଜନାଙ୍କୁ ଓକିଲ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଏହାର ଜବାବ ଟ୍ୱିଟରରେ ରଖିଛନ୍ତି ଅଞ୍ଜନା । ଅଞ୍ଜନା ବିବାହ ପରେ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଆଲିୟା ସିଦ୍ଦିକି ରଖିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସେ ଏବେ ପୁଣି ଅଞ୍ଜନା ଆନନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ଲିଗାଲ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିବା ସହ ଅଞ୍ଜନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଓ ମାନହାନୀ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି .। ଏପରିକି ଅଞ୍ଜନାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

ଅଞ୍ଜନା ଏହାର ଜବାବ ରଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭଲ ହେଲା । ସେ ଶେଷରେ ନୀରବତା ଭଙ୍ଗ କଲେ । ଏହାସହ ଓକିଲ ନୋଟିସର ଜବାବକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅଞ୍ଜନା ନଓ୍ୱାଜୁଦିନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟର ପୋଷ୍ଟରେ ଅଞ୍ଜନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନୀରବତା ଭଙ୍ଗ କରିଥିବାରୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି । ଉତ୍ତରକୁ ଅପେକ୍ଷା କର । ସେ ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପରୁ ପଛକୁ ହଟିବେ ନାହିଁ । ସେ ଏହାକୁ ଶୁକ୍ରବାର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଅଞ୍ଜନାଙ୍କ ନୋଟିସର ଜବାବ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଅଞ୍ଜନାଙ୍କୁ ମାସିକ ଭତ୍ତା ପ୍ରଦାନ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଘୁମକେତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ମେ ୨୨ରେ ଜୀ୫ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ରାଗିଣୀ ଖାନ୍ନା, ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ, ଅଲା ଅରୁଣ, ରଘୁବୀର ଯାଦବ ଆଦି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts