Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • IIFLରୁ ସୁନା ଲୁଟ୍ ମାମଲା : ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ, ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଲାଲାର ଥିଲେ ସହଯୋଗୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୭୮୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||

ହଷ୍ଟେଲରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ୪୮ଛାତ୍ରୀ ମାରିଥିଲେ ଚାପୁଡା

17/09/2019 at 12:46 PM

ମୈନପୁରୀ ୧୭।୯: ଭୋଗାଓଁ ସ୍ଥିତ ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ହଷ୍ଟେଲ ରୁମ୍ ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି । ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ପରିବାର ଲୋକ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟାକ୍ଷାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ବିଦ୍ୟାଳୟର ସହପାଠୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଦୁଇ ଦିନ ହେବ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ଭୋଗାଓଁ ଗୋପୀନାଥ ଅଡ୍ଡା ନିବାସୀ ସୁଭାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ୧୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଝିଅ ଅନୁଷ୍କା ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲେ । ସେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ ।

ସୋମବାର ସକାଳେ ସବୁ ପିଲା ଯେତେବେଳେ ଉଠିଥିଲେ ଅନୁଷ୍କାର ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଫଳରେ ଛାତ୍ରୀମାନେ ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କରୁ ପଙ୍ଖାରୁ ଓହ୍ଲାଯାଇ ମେଡିକାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହଷ୍ଟେଲରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ନମକିନ୍ ଚୋରାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଓ୍ବାର୍ଡେନଙ୍କ କହିବା ପରେ ପ୍ରାୟ ୪୮ଜଣ ଛାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଚାପୁଡା ମାରି ଦଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ହଇରାଣ ହରକତ କରାଯାଉଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହୁଥିଲେ । ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏ ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେ ସୁଇସାଇଡ ନୋଟ୍ ରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆ ଏବଂ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସହପାଠୀ ବହୁତ ଭଲ । ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଗୋଟିଏ ଭୁଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରଠାରୁ ତାଙ୍କୁ କେହି ବିଶ୍ବାସ କରୁନଥିଲେ । ଯାହାର ଦଣ୍ଡ ସେ ପାଇସାରିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଯେଉଁ ଭୁଲ୍ ସେ କହିନାହାନ୍ତି ତାର ମଧ୍ୟ ଦଣ୍ଡ ସେ ପାଉଥିଲେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts