Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଗରିବଙ୍କ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରର ଆନ୍ତରିକତା ନାହିଁ କହିଲେ ନବୀନ : ଓଡିଶା ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଦେବାରେ ବିଫଳ କହିଲେ ଅମିତ

7/04/2019 at 8:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୭/୪ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଉ ୪ ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ଜୋର୍ ଧରିଛି ପ୍ରଚାର । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ରାୟଗଡ଼ା, ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲସରା ଏବଂ ବରଗଡ଼ରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।

ରାୟଗଡ଼ାର ଗୁଣୁପୁରରୁ ଗଜପତିର ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି । ରାସ୍ତା ଥିଲା ଗ୍ରୀନ ଗ୍ରୀନ। ବାଜୁ ଥିଲା ଶଙ୍ଖ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ନବୀନଙ୍କ ରୋଡ଼ ସୋ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନୟକ କୋରାପୁଟ ଓ ଆସ୍କା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ଟାର୍ଗେଟ୍ରେ କେନ୍ଦ୍ର । ଗରିବଙ୍କ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କର ଆନ୍ତରିକତା ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ବିପତ୍ତି ବେଳେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଦେଖା ନଥିଲା ଏବେ ଭୋଟ୍ ବେଳେ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଆଜି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଜୀବନର ଶେଷ ଯାଏଁ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କର ସେବା କରୁଥିବି। ନବୀନଙ୍କ ସହିତ କୋରାପୁଟ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ କୌଶଲ୍ୟା ହିକକା ଓ ଗୁଣୁପୁର ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପିର ବହୁ ନେତା ଓ କର୍ମୀ ସେଠାରେ ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

ସେପଟେ ନବୀନଙ୍କ ହୋମ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଗର୍ଜିଛନ୍ତି ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ଅମିତ ଶାହା । ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲସରାରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ଅମିତ୍ ଶାହା ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ କଡ଼ା ଭାଷାରେ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ସ୍ବଚ୍ଛ ପାନୀୟ ଜଳ ମିଳୁନି, ସବୁ ଘରେ ବିଜୁଳି ପହଞ୍ଚିପାରିନି, ଲୋକେ ଦାଦନ ପାଇଁ ପଳାୟନ କରୁଛନ୍ତି ଏଭଳି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ବିଜେପିକୁ ୫ ବର୍ଷ ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ନୂଆ ଓଡ଼ିଶା ଗଠନ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ପରେ ବରଗଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ ଅମିତ ଶାହା ।

ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ୯ ତାରିଖ ସଂଧ୍ୟାରେ ସରିବ ।ତେଣୁ ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ଜିଣିବାକୁ ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳର ନେତା ଦିନ ରାତି ଏକ୍ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।…

   Related Posts