Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

ଓଡିଶା ଆସି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଦେଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ବକୱାସ ବୋଲି କହିଲେ ନବୀନ

28/01/2019 at 12:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮|୧:  ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସିଥିବାବେଳେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓଡିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଆକ୍ଷେପ କରିଥିଲେ ସେ ସବୁକୁ ବକୱାସ ବୋଲି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓଡିଶା ଆସିଥିଲେ । ତମାଣ୍ଡୋଠାରେ ଏକ ବିରାଟ ସାଧାରଣ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ । ଏହି ସଭାରେ ନବୀନ ଓ ମୋଦି ଗୋଟିଏ ମଡେଲ ବୋଲି କହିବା ସହ ନବୀନଙ୍କ ରିମୋଟ ମୋଦୀଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଉଦାହରଣ ଦେଇ ରାହୁଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିମୁଦ୍ରୀକରଣରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ପ୍ରଣୟନ କରୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ବିଧେୟକ ଲାଗି ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ମୋଦି ସେଠି ବସି ରିମୋଟ ମୋଡିଦିଅନ୍ତି ଆଉ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିଜେଡି ଦଳ ତାଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ ।

ରାହୁଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦିଙ୍କ ରିମୋଟରେ ନବୀନ ଉଠୁ ବସ୍ ହେଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ନବୀନ ଏବଂ ମୋଦି କେବଳ ମୁଷ୍ଟମେୟ ଉଦ୍ୟୋଗପତିଙ୍କ ସ୍ବାର୍ଥ ରକ୍ଷାପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି । ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏମାନଙ୍କର କୌଣସି ଦରଦ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ରାଜ୍ୟର ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ନବୀନ ଜଳସେଚନ କ୍ଷେତ୍ରରେ କଣ କାମ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ ରାହୁଲ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବ୍ୟୁରୋକ୍ରାଟଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଉଭୟ ମୋଦି ଏବଂ ନବୀନ ପରିଚାଳିତ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଆଉ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବୀନ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଏହା ବିଲ୍‌କୁଲ ବକୱାସ କଥା।

ବିଭିନ୍ନ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଗତକାଲି ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଥିଲେ । ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ସେ ଓଡିଶା ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ।  

   Related Posts