Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କଳାହାଣ୍ଡିରେ ନକଲି ନବୀନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଅସଲି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

9/04/2019 at 7:02 PM

କଳାହାଣ୍ଡି୯|୪:  ନିର୍ବ।ଚନର ମାହୋଲରେ କେତେ ରଂଗ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳାହାଣ୍ଡି ଗସ୍ତ ସମୟରେ ଆଜି ମାଁ ମାଣିକେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ବେଳେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ଜଣେ ଅସଲି କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ମଧ୍ୟରେ ଶୀତତାପ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଗାଡି ଆସି ପହଚିଂଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମୁଖ୍ୟ ଗେଟ ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ସବୁଠାରୁ ମଜାର ବିଷୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ନକଲି ନବୀନଙ୍କୁ ଅସଲି ନବୀନଙ୍କ ସହ ଭେଟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ଭବାନୀପାଟଣା ସହରର କୈଳାସ ସାହୁ । ହେଲେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନାଁରେ ଚିର ପରିଚିତ । ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ । ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲା ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଭଳି ଦେଖାଯିବା ସହ କଥା ଶୈଳୀ ଓ ଭାବ ଭଙ୍ଗୀକୁ ବି ନକଲ କରନ୍ତି । ଚଳିତ ନିର୍ବ।ଚନରେ ମଧ୍ୟ କୈଳାସ ନବୀନଙ୍କ ଭାବଭଙ୍ଗୀରେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ବିଜେଡି ପାଇଁ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ଆଶାବାଦୀ ଯେ, ଲୋକେ ବିଜେଡିକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । 

ହେଲେ କୈଳାସଙ୍କ ଏହି ପ୍ରୟାସ କେତେ ସଫଳ ହେବ ଜଣା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରାଜନୈତିକ ତାତିରେ ବି ନେତାଙ୍କୁ ହସିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ । ଆଜି ମାଁ ମାଣିକେଶ୍ବରୀ ମନ୍ଦିରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ତାଙ୍କୁ ନବୀନ ଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଆଶା କରୁଛୁ ଖୋଦ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କୈଳାସଭଳି ଭଳି ଫେନ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଖୁସି ହୋଇଥିବେ ।

   Related Posts