Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପୁଣି ଥରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଓ ନତାଶାଙ୍କ ଇଣ୍ଟିମେଟ୍‌ ଫଟୋ

15/01/2020 at 9:55 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୫|୧: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ, ଇଶା ଗୁପ୍ତା, ଏଲିଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ଯାଉଥିଲା ସତ ହେଲେ ଏବେ ତାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇସାରିଛି। ନୂଆବର୍ଷ ଅବସରରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଓ ନତାଶା ଷ୍ଟାଙ୍କବିକଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଛି।

ଉଭୟେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଏହି ଯୋଡ଼ି ନିର୍ବନ୍ଧ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟ ଏବେ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ଆସିବା ପରେ ଦୁହେଁଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଓ ନତାଶା ନିଜ ହଟ୍‌ ଫଟୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନତାଶା ନିଜେ ସବୁ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ମଡେଲ ନତାଶାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍‌ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ହାର୍ଦ୍ଦିକ । ଏହି ଫଟୋରେ ଉଭୟେ ଲଭବର୍ଡସ୍‌ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ମସ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବାଦଶାହଙ୍କ ଗୀତ ‘ଡିଜେ ୱାଲେ ବାବୁ’ ଗୀତରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ନତାଶା।

ନତାଶା ଓ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କର ଏହି ହଟ୍‌ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ନତାଶା କଳା ରଂଗର ସୁଇମିଂ ସୁଟ୍‌ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଓ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ବେୟାର ବଡ଼ିରେ ହାଫ୍‌ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

   Related Posts