ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ରଖିଲେ ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ରାଜ୍ୟରେ ୨୦ଦିନ ହେଲା କୋର୍ଟ ଚାଲୁନି, ୮ଦିନ ହେଲା ବିଧାନସଭାର ପ୍ରଶ୍ନକାଳ ଚାଲୁନି: ସାମ୍ବିଧାନିକ ସଂକଟ ବୋଲି କହିଲେ ନରସିଂହ ମିଶ୍ର

18/09/2018 at 12:25 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୮|୯: ବିଧାନସଭାର ପ୍ରଶ୍ନୋତ୍ତର କାଳ ନଚାଲିପାରିବା ନେଇ ଆଜି ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ଗର୍ଜିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ସାମ୍ବିଧାନିକ ସଂକଟ ଦେଖାଦେଲାଣି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ୨୦ ଦିନ ଧରି ହାଇକୋର୍ଟ ବନ୍ଦ ରହିଛି ।ବହୁ ଦିନ ଧରି ନିମ୍ନ ଅଦାଲତ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି ।ନ୍ୟାୟ ପାଇବାରୁ ଲୋକେ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛନ୍ତି । କିଏ ଜାମିନ ପାଇପାରୁନି ତ ଆଉ କିଏ ଷ୍ଟେ ଅର୍ଡର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରୁନାହାନ୍ତି ।ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେଲାଣି । ତାର ପ୍ରତିଫଳନ ବିଧାନସଭାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି ।ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୮ ଦିନ ଧରି ପ୍ରଶ୍ନକାଳ ଚାଲିପାରୁନାହିଁ ବୋଲି ନରସିଂହ କହିଛନ୍ତି। ଭାବେ କୋର୍ଟ କିଭଳି ଠିକ୍ ଭାବେ ଚାଲିବ ସେଥିପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା ।ଗୃହ ଚଳାଇବା ସରକାରୀ ଦଳର ଦାୟିତ୍ବ । କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ କଳ ତାହା କରୁନାହିଁ । ସେହିଭଳି କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ ପ୍ରସଂଗରେ ମଧ୍ୟ ସରକାର ଉଦାସୀନ ବୋଲି ନରସିଂହ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts