Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଉଦୟଙ୍କୁ ନେଇ ନର୍ଗିସ୍ କଲେ ଖୁଲାସା : କହିଲେ ମୋତେ ମୋ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲୁଚେଇ ରଖିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା

14/09/2021 at 8:14 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୯ : ବଲିଉଡ୍‌ର ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନର୍ଗିସ ଫକ୍‌ରୀ। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବଡ଼ ପରଦାଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି। ମହାମାରୀ କରୋନା ପରଠାରୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ୟୁଏସ୍‌ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ଲଭ୍‌ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

ବିଗତ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା ଉଦୟ ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନର୍ଗିସ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ।  ତାଙ୍କ ଲଭ୍‌ଷ୍ଟୋରୀକୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ଏପରିକି ଦୁହେଁ ଲିଭ୍‌-ଇନ୍‌ରେ ରହୁଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।  କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଏହାକୁ ନେଇ କେବେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ନର୍ଗିସ ନିଜ ରିଲେସନ୍‌ସିପ୍‌କୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି କି ସେ ଉଦୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ ।

ସେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ୫ ବର୍ଷ ଧରି  ନର୍ଗିସ ଉଦୟଙ୍କ ସହ ରିଲେସନ୍‌ସିପ୍‌ରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଏହା ହ ସେ କହିଛନ୍ତି କି ‘ଉଦୟ ମୋ ଜୀବନର ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ। ସେ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲେ। ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲୁ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହାକୁ କେବେ ବି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଣିନଥିଲି। କାରଣ ମୋତେ ଏଭଳି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକ ମନା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏଭଳି କରିବା ବୋଧେ ଠିକ୍‌ ନଥିଲା ବୋଲି ନର୍ଗିସ କହିଛନ୍ତି।’ ନର୍ଗିସ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଉଦୟ ଏବଂ ମୋ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କହିବାର ଥିଲା। କାରଣ ମୁଁ ଜଣେ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ମଣିଷ ସହ ରିଲେସନ୍‌ସିପ୍‌ରେ ଥିଲି। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ ଏବଂ ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ଅନେକ ଭୁଲ୍‌ ତଥ୍ୟ ଦେଉଛି। ଯାହା ଫଳରେ ବାହାରେ ଥିବା ଲୋକ ସତ କ’ଣ ଜାଣିପାରୁ ନାହାନ୍ତି।’

abplive hindi

ତେବେ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନର୍ଗିସ ଏବଂ ଉଦୟ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବର ୨୦୧୪ରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଉଭୟ ଏହି ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ। ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ପରେ ନର୍ଗିସ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ନ୍ୟୁୟର୍କ ପଳାଇଥିଲେ। ବ୍ରେକଅପ୍‌ ଯୋଗୁଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ଦେଇଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା। ଏହା ପରେ ୨୦୧୧ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ରକ୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ରୁ ନର୍ଗିସ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ପରେ ଫଟା ପୋଷ୍ଟର ନିକଲା ହିରୋ, ମେ ତେରା ହିରୋ, କିକ୍‌, ସ୍ପାଏ, ଅଜହର, ହାଉସଫୁଲ-୩, ଢ଼ିସୁମ୍‌, ବେଞ୍ଜୋ, ଅମାବସ ଏବଂ ତୋରବାଜ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନର୍ଗିସ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts