Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ନାରାୟଣ ନିର୍ଦ୍ଦୋଶ ଏବଂ ତାକୁ ଛାଡିଦେବା ପାଇଁ ନୟାଗଡ ଏସପିଙ୍କ ପାଖରେ ଗୁହାରି କଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର, ଏପଟେ ଟ୍ବିନ ସିଟି ପାଲଟିଲାଣି କ୍ରାଇମ କ୍ୟାପିଟାଲ

31/07/2019 at 6:59 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୩୧|୭: କଟକରେ କୋକୁଆ ଭୟ ଖେଳାଇଥିବା ସିରିଏଲ କିଲରକୁ ପୋଲିସ ଧରିବା ପରେ ଏବେ ତାକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା । ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ସତରେ କ’ଣ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିବା ନାରାୟଣ ନରହନ୍ତା  । ପୋଲିସ ନାରାୟଣକୁ ସାଇକୋ କିଲର କହୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ବାପା ଏବଂ ଗାଁ ଲୋକେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ବାସ କରୁନାହାନ୍ତି । ନାରାୟଣ ନିର୍ଦୋଶ ବୋଲି ଦାବି କରିବା ସହ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଖଲାସ କରିବାକୁ ଆଜି ନୟାଗଡ ଏଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୁହାରୀ କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ୍ । ଲୋକେ ତାତିଲେଣି ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଲେଣି। ରସୁଲଗଡ଼ରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ଧୁକ ଲଗାଇବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପିନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଫଳରେ ଲୋକେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ। କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ବର ରାସ୍ତାକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟାୟାର ଜାଳି ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ କମିଶନର ଓ ଡିସିପି ପହଞ୍ଚି ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଥିଲା । 

କ୍ରାଇମ୍ କ୍ୟାପିଟାଲ ପାଲଟିଛିକଟକ- ଭୁବନେଶ୍ବର ଟ୍ବିନ ସିଟି। ପୋଲିସ ପ୍ରତି ରହୁନି ଭୟ । ଗତ କିଛି ଦିନରେ ଯେମିତି ଅପରାଧୀମାନେ ସହରକୁ କବଜା କରି ରଖିଛନ୍ତି।  ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜଧାନୀରେ ଘଟିଛି ୬ ଟି ଏମିତି ଘଟଣା । ଗତକାଲି ଭୋର ୪ ଟା ରେ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନା ଆଦିମାତା କଲୋନୀରେ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଘରେ ଲୁଟ। ଭୋର ୫ ଟା ଗାଡ଼କଣରେ ବ୍ଲାକ୍ ପଲସରରେ ଆସି ୩ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମାଉଜର ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟିଲେ । ଗତକାଲି ଦିନ ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏରେ ପୁରୀ ବାଇପାସ୍ ରେ ଥିବା ମହିମା ମୋଟର୍ସର ମାଲିକ ତଥା ବିଲଡର ତାପସ ରଞ୍ଜନ ପରିଡ଼ାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଗାଡ଼ି ସୋ’ରୁମକୁ ଆସିଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପିନେଇଥିଲେ । ଠିକ୍ ସେଇ ସମୟରେ ସହିଦ ନଗର ହୋଟେଲ ଏମ୍ପାୟାର୍ସ ସାମ୍ନାରୁ ଏକ କାର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।

ସେପଟେ କଟକ ସିରିଏଲ କିଲରକୁ ନେଇ ଏବେବି ସସ୍ପେନ୍‌ସ ହଟୁନି।  ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିବା ସାଇକୋ କିଲର ନାରାୟଣ ନରହନ୍ତା କି ନୁହେଁ ତାକୁ ନେଇ ଦେଖାଦେଇଛି ବିବାଦ ।  ପୋଲିସ ନାରାୟଣକୁ ସାଇକୋ କିଲର କହୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ବାପା ଏବଂ ଗାଁ ଲୋକେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ବାସ କରୁନାହାନ୍ତି । ନାରାୟଣ ନିର୍ଦ୍ଦୋଶ ବୋଲି ଦାବି କରିବା ସହ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଖଲାସ କରିବାକୁ ଆଜି ନୟାଗଡ ଏଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୁହାରୀ କରିଛନ୍ତି ।

ଏ ସବୁ ଘଟଣା ଏବେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ପାରିବା ପଣିଆ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ଛିଡା କରିଛି । ଏଥିରୁ ମୁକୁଳିବାକୁ ପୋଲିସ କି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛି, ଆଉ ଏଥିରେ କେତେ ସଫଳ ହେଉଛି ତାହା ହିଁ ହେବ ପୋଲିସର ସଫଳତା।

   Related Posts