Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆସାମ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ମଚାରୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

12/10/2019 at 3:38 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୧୦: ଆସାମ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ନନ୍ଦନକାନନ କର୍ମଚାରୀ । କର୍ମଚାରୀମାନେ ମିଶି ଆସାମରୁ ଆସିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଆସାମ ଗୌହାଟୀରୁ ପରିବାର ସହ ଓଡିଶା ଆସିଥିଲେ ଜେ. କଲିତ । ସେ ପରିବାର ସହ ୧୧ତାରିଖରେ ନନ୍ଦନକାନନ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଟିକେଟ୍ କରି ଭିତରକୁ ଯାଇ ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ଚାଳକ ମାନେ ବାହାରର କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଜେ. କଲିତଙ୍କ ପୁଅ ଭାସ୍କର  ଓ ଭଣଜା ଜୟନ୍ତ ବ୍ୟାଟେରୀ ଗାଡି ଟିକେଟ୍ ଆଣିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାଳକଙ୍କର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ତେବେ ଜଣେ ଚାଳକ ଭାସ୍କର ଏବଂ ଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ । କଣ ପାଇଁ ତୁମେ ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ କରୁଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହୋଇ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରି ଦେଇଥିଲେ । ମହିଳାମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଭାସ୍କରଙ୍କ ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ । ଏ ଦୃଶ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ମୋବାଇଲରେ ଶୁଟିଂ କରି ସୋସିାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଏନେଇ ଭାସ୍କର ଏବଂ ଜୟନ୍ତ ନନ୍ଦନକାନନ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଦୁଇ ଚାଳକଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପରେ ଛାଡି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ପଚାରିବା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଆଇଆଇସି କହିଛନ୍ତି ମୋ ପାଖରେ ଖବର ନାହିଁ ।

   Related Posts