Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଦିନ ସାରା ଫୋନ୍‌ରେ କଥା ହେଉଥିଲା ଭାଉଜ, ଭାଇକୁ କହିଦେବ ବୋଲି କହିବାରୁ ନଣଦକୁ କଲା ହତ୍ୟା

16/04/2021 at 10:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୪: ଭାଉଜକୁ ତାଗିଦ କରିବାକୁ ଯାଇ ନଣଦର ଜୀବନ ଗଲା। ଭାଉଜ ଫୋନ୍‌​‌ରେ କାହା ସହ ସବୁବେଳେ କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖି ନଣଦ ଏନେଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲା। ଏହାକୁ ସହ୍ୟ କରିନପାରି ଭାଉଜ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ନଣଦର ଗଣ୍ଡିରୁ ମୁଣ୍ଡ ଅଲଗା କରିଦେଲା। ଏହା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ବାକ୍ସ ଭିତରେ ପୂରାଇ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲା ଭାଉଜ। ବାକ୍ସ ଭିତରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରିବା ପ​‌ରେ ସସସ୍ତ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି।

ଏନେଇ ଜାଣିବା ପ​‌ରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ମୃତକଙ୍କ ଝିଅ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ମାରିଥିବା​‌ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ କରୁଛି । ଘଟଣାଟି ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁରରେ ଘଟିଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବଢ଼େଲିଆ ଗାଁରେ ରେଖା ନିଜ ସାନ ଝିଅ ସହ ରହୁଥିଲେ। ଗତ ସପ୍ତାହେ ହେଲା ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ପୂଜା ତାଙ୍କ ସହ ଆସି ରହୁଥିଲା। ପୂଜା ଦିନ ସାରା କାହା ସହ ଫୋନ୍‌ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲା।

ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ରେଖା। ଏପରିକି ଏନେଇ ନିଜ ଭାଇଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବେ ବୋଲି ପୂଜାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ସ୍ବାମୀ ଜାଣିଲେ ଅସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ଭାବି ପୂଜା ରେଖାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇ ଦେବ ବୋଲି ଭାବିଥିଲା। ଏହା ପରେ  ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ପୂଜା ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ରେଖାଙ୍କ ବେକକୁ ହାଣି ପକାଇଥିଲା। ରେଖାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବେଡସିଟ୍‌ରେ ଗୋଡ଼ାଇ ବାକ୍ସରେ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲା।

ରେଖାଙ୍କ ବଡ଼ ଝିଅ ବିବାହିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ କିଛି ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। ଆସିବା ପରେ ଘରେ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେବାରୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ହତ୍ୟା ହୋଇଛି। ଏନେଇ ସେ ପୋଲିସରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।  ତେବେ ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରା କରିବା ପ​‌ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୂଜା ସମସ୍ତ ଘଟଣା ମାନିଛି।

   Related Posts