Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଟ୍ରମ୍ପ କହିଥିଲେ ପାଗଳ, ଜବାବ ଦେଲେ ସିନେଟ୍ ସ୍ପିକର ନାନ୍ସୀ: କହିଲେ, ତମେ ପିଲାଙ୍କ ଭଳି ଅସନା, ତମ ଲୋକେ କୁକୁର ମଇଳା ଜୋତାରେ ମାଡୁଛନ୍ତି

21/05/2020 at 6:19 PM

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ, ୨୧|୦୫: ଆମେରିକାର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ ଓ ହାଉସ୍ ଅଏଫ୍ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟେଟିଭର ସ୍ପିକର୍ ନାନ୍ସୀ ପେଲୋସୀ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପ୍ରତି ଅରୁଚିକର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ସେ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଟ୍ରମ୍ପ ସେହି ଶିଶୁଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଯାହାର ଜୋତାରେ କାଦୁଅ ଲାଗିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ସଫା ମଧ୍ୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ନାନ୍ସୀ କହିଛନ୍ତି ।

କରୋନା ସଙ୍କଟକୁ ନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ନାନ୍ସୀ ଏହା କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟ୍ରମ୍ପ ଶିଶୁ ଭଳି ହେଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଶିଶୁ ନିଜ ପୋଷାକରେ କାଦୁଅ ଲଗାଇ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ଟ୍ରମ୍ପ ଓ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିବା ଅନ୍ୟମାନେ ନିଜ ଜୋତାରେ କୁକୁରର ମଳ ଲଗାଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଏହା କରିବେ । ଟ୍ରମ୍ପ ତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ କହିବା ପରେ ନାନ୍ସୀ ଏହା କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଟ୍ରମ୍ପ କହିଥିଲେ ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଚେତାବନୀ ସତ୍ୱେ ସେ ମାଲେରିଆ ଔଷଧ ଗ୍ରହଣ କହୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ନାନ୍ସୀ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ହାଇଡ୍ରୋକ୍ସିକ୍ଲୋରୋକ୍ୱିନକୁ ବ୍ୟବହାର ନକରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । କାରଣ ଟ୍ରମ୍ପ ମୋଟା ଓ ଏଥିରେ ଅଧିକ ବିପଦ ଥିବା ସେ କହିଥିଲେ ।

ତେବେ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଏହି ପରାମର୍ଶ ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା । ସେ ନାନ୍ସୀଙ୍କୁ ମାନସିକ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ନାନ୍ସୀ ଓ ଟ୍ରମ୍ପ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts