Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ନଏଡାରେ ଭୋଟ ବେଳେ ବଣ୍ଟାଗଲା ‘ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ’ : ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ

11/04/2019 at 2:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୪ : ଦିଲ୍ଲୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନଗର ଆସନରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ବେଳେ ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ ବଣ୍ଟା ଯାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ନଏଡାରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ବେଳେ ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ ବଣ୍ଟା ଯାଉଥିବା ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଇ ଯାଇଥିଲା | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନଏଡା ୧୫ଏ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୁଲିଂ ବୁଥରେ ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନଗର ଆସନ ପାଇଁ ଆଜି ମତଦାନ ହେଉଛି | ଆଜି ଏଠାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମହେଶ ଶର୍ମା ଭୋଟ ଦେଇଥିଲେ | ସେହି ପୁଲିଂ ବୁଥରୁ ପୋଲିସ ଗାଡିରୁ ପୁଲିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ ବଣ୍ଟା ଯାଇଥିଲା | ଏହାର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |


ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ‘ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ’କୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରିଛିନ | ଜଣେ ୟୁଜର ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି | ସେ ଏହାକୁ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ କରାଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି |


ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ ବଣ୍ଟା ଯିବା ମାମଲାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛି କଂଗ୍ରେସ | ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ଟ୍ୱିଟ କରି ଏହାକୁ ଆଚରଣ ବିଧିର ଉଲଂଘନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |


ଅପରପକ୍ଷରେ ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧ ନଗର ଏସଏସପି ଏହାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ନଏଡାରେ ନମୋ ଫୁଡ ନାମରେ ଏକ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଦୋକାନ ରହିଛି | ଏହା ବହୁ ପୁରୁଣା ଦୋକାନ | ସେଠାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସକର୍ମୀ କିଛି ପ୍ୟାକେଟ ନେଇଥିଲେ | ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେବାକୁ ସେଠାରୁ କିଛି ପ୍ୟାକେଟ ନିଆଯାଇଥିଲା | ତେବେ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଦ୍ଵାରା ଏହି ପ୍ୟାକେଟ ବଣ୍ଟା ଯାଇନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସଏସପି |


ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଏହି ମାମଲାରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନମୋ ଫୁଡ ପ୍ୟାକେଟ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା କମ୍ପାନୀ ନଏଡାର ବହୁତ ପୁରୁଣା କମ୍ପାନୀ | କମ୍ପାନୀ ନମୋ ନାଁ ରେଜିଷ୍ଟର କରିଥିଲା |

   Related Posts