Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଫ୍ରିଜରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର : ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

24/06/2020 at 12:18 PM

ଯମୁନାନଗର ୨୪/୦୬ : ଘରେ ଏକା ରହୁଥିବା ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜ ସରକାରୀ ଆବାସରୁ ମୃତ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି | ଘରେ ଚାରିପଟେ ଜିନିଷପତ୍ର ଏପଟସେପଟ ହୋଇ ପଡିଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫ୍ରିଜରେ ଥିଲା | ମୃତଦେହ ଦେଖିଲା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କିଏ ଜଣେ ହତ୍ୟା କରି ଫ୍ରିଜରେ ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିବା ଭଳି ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଯମୁନାନଗର ଏସପି ସିନ ଅଫ କ୍ରାଇମ ଟିମ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରହସ୍ୟମୟ ରହିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହରିୟାଣା ଯମୁନାନଗର ରେଲୱେ ୱାର୍କସପ କଲୋନୀରେ ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଖବର ମିଳିବ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା | ମହିଳା ଜଣକ ରେଲୱେ ୱାର୍କସପ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ସେ ଘରେ ଏକା ରହୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଫ୍ରିଜରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ଅଧା ଫ୍ରିଜରେ ଏବଂ ଅଧା ଫ୍ରିଜ ବାହାରେ ଥିଲା | ହତ୍ୟା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଫ୍ରିଜରେ ରଖିବାକୁ ହତ୍ୟାକାରୀ ପ୍ରୟାସ କରିଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଇଥିଲା |

ହତ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ଯମୁନାନଗର ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ କମଲଦୀପ ଗୋୟଲ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ସିନ ଅଫ କ୍ରାଇମ ଏବଂ ଡଗ ସ୍କ୍ୱାଡ଼ ଟିମ ସହ ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସରୋଜ ନାମକ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ସରକାରୀ ଆବାସରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାମଲାର ନିରୀକ୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ହତ୍ୟା କାରଣ ଜଣାପଡିବା ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଯେଉଁଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି | ତେବେ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲାପରେ ହତ୍ୟା ରହସ୍ୟ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts