Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ନାଏବ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇ କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

5/02/2019 at 8:35 PM

ବାଲାଘାଟ ୫/୨-ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବାଲାଘାଟ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ନାଏବ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ । ତାଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଣିଛନ୍ତି ଅଭିଯୋଗ ।

ବାଲିଘାଟ ଏସପି ଅଭିଷେକ ତିଓ୍ଵାରୀ କହିବା ଅନୁସାରେ ହରିବଂଶ ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ ନାଏଵ ତହସିଲଦାର ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟଆସାମୀ । ସେ ଜଣେ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବା ପରେ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିବା ବନ୍ଧୁତାକୁ ଏଭଳି ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ।

ବୈହାର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ନାଏବ ତହସିଲଦାର ଠାକୁର ବାଲାଘାଟର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଅସଦାଚାରଣ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ହୋଟେଲରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ସମୟରେ ଠାକୁର ପ୍ରଫେସର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂକରିଥିଲେ । ତା ପରେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ନାଏବ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇ ମାନସିକ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିବା ପରେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଏ ବାବଦରେ ସବୁକଥା କହିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ନାଏବ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବାଲାଘାଟ ଥାନାରେ ଆଣିଛନ୍ତି ପ୍ରଫେସର ।

 

   Related Posts