Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଭାଉଜଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା: ହତ୍ୟା ପରେ ଶବ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ

1/12/2018 at 11:32 AM

ନାଗପୁର ୧/୧୨: ନାଗପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଶବ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ୪ବର୍ଷର ନିରୀହ ଭାଣିଜୀକୁ ମଧ୍ୟ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ସବୁ ପ୍ରମାଣ ଏକାଠି କରିବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନାଗପୁରର ବାଡ଼ି ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବର୍ଦ୍ଧାମନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୨୮ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ୪ବର୍ଷର ରାଗିଣୀର ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହେବାରୁ ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ କରିବା ବରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା। ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ ମୃତା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର୍ ଏବଂ ସେ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ପ୍ରତିଭାଙ୍କ ଦିଅର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ବିନ୍ ସେଠାକୁ ଆସିଥିଲା। ମୋବାଇଲ୍ ଲୋକେସନ୍ ଦ୍ବାରା ଏହାର ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ପଚରାଉଚୁରା କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସବୁ ଦୋଷ ମାନିଥିଲା ଏବଂ ସତ କଥା କହିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିବା ଅନୁସାରେ ବଡ଼ଭାଇ ବାହାରକୁ ଯିବା କଥା ସେ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲା। ଭାଇ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ମାନିନଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଉଜଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିବାବେଳେ ୪ବର୍ଷର ଭାଣିଜୀ ସବୁ ଦେଖିନେଇଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ଦେଖି ପାଟି କରି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାକୁ ଚୁପ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ସେ ଚୁପ୍ ନ ହେବାରୁ ତାକୁ ମଧ୍ୟ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏସବୁ କରିବା ପରେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଶବ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ସେଠାରୁ ପଳାଇଯାଇଥିଲା।

   Related Posts