Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଡ୍ରେସ ଓ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଚପଲ ପିନ୍ଧି ପାର୍ଟିରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଓଠ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତା

22/03/2019 at 4:47 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୨|୦୩: ଛୋଟ ପରଦାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ଏବେ ବଡ ପରଦାରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ମୌନୀ ରଏ । ପ୍ରକୃତରେ ମୌନୀ କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନଲରୁ ପପୁଲାର ହୋଇଥିଲେ। କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନାଗୀନ ଧାରାବାହିକରୁ ସେ ବେଶ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତା ଲାଭ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ମୌନୀ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇ ଫିଲ୍ମି ଜଗତରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

 “ଗୋଲ୍‌ଡ” ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୌନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ।

  ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୌନୀଙ୍କୁ ଏକ ପାର୍ଟିରେ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲା। ପାର୍ଟିକୁ ମୌନୀ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଡ୍ରେସ ଓ ୨୫ ଟଙ୍କାର ଟଙ୍କାର ଜୋତା ପିନ୍ଧି ଯାଇଥିଲେ। ପରିଧାନ ଶୈଳୀ ଭଲ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୌନୀଙ୍କର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି। ମୌନୀଙ୍କ ଓଠ ପାଇଁ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ମଜା ଉଡାଇଛନ୍ତି। ଓଠ ସର୍ଜରୀ କରାଇବା ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।  ଏହି ସର୍ଜରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ରୋଲ ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇଛି।       

   Related Posts