Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହିଷ୍କୃତ କନଷ୍ଟେବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରାଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ, ଏକକାଳୀନ ୫ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ପୁଅ-ବୋହୂଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଇମୋସନାଲ୍ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଲେ ନାଗାର୍ଜୁନ, କହିଲେ-ଅତି ଦୁଃଖର ସହ ଏହା ଲେଖୁଛି…

4/10/2021 at 8:15 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪/୧୦: ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପୁଅ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଓ ବୋହୂ ସାମନ୍ଥା ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଘୋଷଣା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛନ୍ତି। ବିବାହର ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେ ଏହାକୁ ନେଇ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ସାମନ୍ଥା ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି- ‘ବହୁ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ, ଆମେ ଦୁହେଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ ଯେ ଆମେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ନିଜ ପଥ ବାଛିବୁ। ଆମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ଆମର ଏକ ଦଶନ୍ଧିରୁ ଅଧିକ ଦିନ ବନ୍ଧୁତା ଥିଲା, ଯାହା ଆମର ସମ୍ପର୍କର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଭାଗ ଥିଲା। ଆମେ ଅନୁଭବ କରୁଛୁ ଯେ ଆମର ବନ୍ଧୁତା ଆଗକୁ ବି ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରହିବ।ଆମେ ଆମର ପ୍ରଶଂସକ, ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ଆମକୁ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଆଗକୁ ବଢିପାରିବୁ।’

PunjabKesari

ଏହାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନାଗାର୍ଜୁନ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅତି ଦୁଃଖର ସହ ଲେଖୁଛି। ସାମ୍ ଏବଂ ଚୈ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ଘଟେ ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ। ମୋ ପରିବାର ସାମ୍ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମସ୍ତ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ ଏବଂ ସେ ସର୍ବଦା ମୋ ହୃଦୟରେ ରହିବେ। ଭଗବାନ ଉଭୟଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମଜବୁତ କରନ୍ତୁ।

   Related Posts