Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନବରଙ୍ଗପୁର RTO, ଲାଞ୍ଚ କାରବାର ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ଭିଡିଓ

6/03/2020 at 8:33 AM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୬।୩: ଦେଶରେ ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଚଢଉ ଜୋରଦାର ଚାଲିଛି । ନିୟମ ଖିଲାପକାରୀଙ୍କୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଫାଇନ୍ ପକାଉଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଆରଟିଓ ଅଧିକାରୀମାନେ । ଏମିତିରେ ଜଣେ ଆରଟିଓଙ୍କ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି । ନବରଙ୍ଗପୁର ଆରଟିଓ ଗଣେଶ୍ବର କଅଁରଙ୍କ ବାସଭବନ ସମେତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଚାଲିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସର ଚଢଉ ।

ଜୟପୁର ଓ ନବରଙ୍ଗପୁରର ୧୦ ଟିମ୍‌ ଚଢାଉରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଆରଟିଓଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଞ୍ଚ କାରବାର ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଚାକିରି କରାଇ ଦେବାକୁ କହି ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ନବରଙ୍ଗପୁର ଆରଟିଓ ଗଣେଶ୍ବର କଅଁର ଲାଞ୍ଚ ନେବାଭଳି ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଓ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁ ଭିଡିଓରେ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତା ପରିବାର ସହ ଆରଟିଓ ଅଫିସକୁ ଆସି ଆରଟିଓଙ୍କୁ ଚାକିରୀ କଲନାହିଁ ତ ଟଙ୍କା ଫେରାଇଦିଅ ବୋଲି ଯୁକ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଥିଲା । ଆରଟିଓଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ଯୁବକ ନିଜେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଏହା ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ନବରଙ୍ଗପୁରର ଜଣେ ଯୁବ ଆଇନଜୀବୀ ଇମ୍ରାନ ସାରିଫ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ କରି ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ହ୍ବାଟସଆପରେ ଘୁରି ବୁଲିଥିଲା । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ନେବା ପରେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ନହେବା କାରଣରୁ ସେହି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅଫିସକୁ ଯାଇ କିଛି ଟଙ୍କା କଥା କହି ପାଟି ତୁଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଭିଡିଓରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ଭିଡିଓରେ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଏବଂ ଲର୍ଣ୍ଣିଂ ଲାଇସେନ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେବା କଥା କୁହାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୧୫ହଜାର ଏବଂ ୩୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଫେରେଇବା ଭଳି କଥା ହେଉଥିବାର ଜଣାପଡିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ ୪ ରୁ ୫ ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାଭଳି ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଥିଲା ।

   Related Posts