Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ଆପ୍‌ରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି ନଵଜୋତ୍ ସିଦ୍ଧୁ : କେଜ୍ରିୱାଲ୍ କହିଲେ, ‘ସ୍ୱାଗତ’

5/06/2020 at 10:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୬ : ପ୍ରଥମେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି, ତାପରେ ରାଜନେତା ହୋଇଥିବା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ନାହାନ୍ତି, ଦଳରେ ହିଁ ଅଛନ୍ତି | ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସିଦ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତି ତାହେଲେ ସେ ହୃଦୟର ସହ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବେ | ନଵଜୋତଙ୍କ ଆପରେ ସାମିଲ ହେବା ନେଇ କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ସେ ରାଜନୀତିକୁ ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ପରିବେନାହିଁ | ସେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ କିଛି କହିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ତେବେ ଆପକୁ ବିକଳ୍ପ ଭାବେ ବାଛିବା ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପ୍ରଥମ ମାମଲା ନୁହେଁ |

୨୦୧୬ ମସିହାରେ ବିଜେପି ଛାଡିବା ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧୁ ପଞ୍ଜାବ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀର ଆପ ନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବାକୁନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ଆପରେ ଯୋଗ ନଦେଇ କଂଗ୍ରେସରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଆପ ନେତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

   Related Posts