Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଚାଓମିନ୍‌ ଖାଇବାକୁ ଡାକି ନେଇ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣେ ନାବାଳକ

18/02/2020 at 11:55 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮।୦୨: ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଛି ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣା । ଦେଶରେ ଆଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଯେତେ କଡା ହେଲେ ମଧ୍ୟ, ଏସବୁ ଖାତିର କରୁନାହାନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ନାବାଳିକାକୁ ଚାଓ୍ବମିନ ଦେବା ବାହାନାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ । ହରିୟାଣା ମାନେସର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜାନୁଆରୀ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ରୁ ୯ଟା ମଧ୍ୟରେ ନାବାଳିକା ଘର ବାହାରେ ଖେଳୁଥିଲେ ।  ୮ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକାକୁ ଚାଓମିନ୍‌ ଦେବା ବାହାନାରେ ଡାକି ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କୋଠାରୁ ପୀଡିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ନିକଟରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି କରିଥିଲା । ସିସିଟିଭିରେ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନାବାଳିକାକୁ ନେଇ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିଚୟ ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ନାବାଳକକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ଏବଂ ପୋଲିସ ଜେରା ସମୟରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦୋଷୀ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ପୋଲିସ ସୂଚନୁସାରେ , ନାବାଳିକାକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅପହରଣ କରିବା ପରେ , ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କୋଠାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ନାବାଳିକା ସେଠାରେ ବାରମ୍ବାର ଚିତ୍କାର କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିକଟରେ ପଡିଥିବା ଏକ ପଥରକୁ ଆଣି ନାବାଳିକାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଛେଚି ଦେଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ନାବାଳିକା ବେହୋସ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏବଂ ଏହାପରେ ବେହୋସର ସୁଯୋଗ ନେଇ ନାବାଳିକା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଏବଂ ତାର ବୟସର ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଜୁଭେନାଇଲ୍‌ ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ବୋର୍ଡରେ ହାଜର କରିଥିଲା । ତାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଫରୀଦାବାଦ ସ୍ଥିତ ବାଳ ସୁଧାର ଗୃହକୁ ପଠାଯାଇଛି ।  

   Related Posts