Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ଏକ ଗାଁରେ ଦୁଇ ମାସ ଧରି ନାବାଳକକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା

31/01/2020 at 9:06 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୧।୦୧ – ନାବାଳକକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା । ବାଣପୁର ସ୍ଥିତ ନାରଣଦେଇପୁର ଗାଁରେ ଘଟିଯାଇଛି ଏଭଳି ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା । ନାବଳକଟି ଗରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଭୁବନେଶ୍ବର କ୍ୟାପିଟାଲ ହିସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅସିଥିବା ସମୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ନାବଳକକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଦିନେ କି ଦୁଇ ଦିନ ନୁହେଁ । ଦୁଇ ମାସ ଧରି ନାବାଳକକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା । ବାଣପୁର ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଗାଁର ଏଭଳି ଏକ ଅମାନୁଷିକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଗାଁର କାଳିଆ ପାତ୍ର ଓ କୁନା ପାତ୍ର  ନାମକ ଦୁଇ ଯୁବକ ନାବାଳକକୁ ପ୍ରଥମେ  ହାତ, ଗୋଡ, ମୁହଁ ବାନ୍ଧି ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ ।

ତାପରେ ଡରେଇ ଧମକରେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଚାଲିଥିଲେ ।  ତେବେ ନାବାଳକ ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁନ୍ତଳିତ ହେବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ବାଣପୁରରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଓ ସେଠାରୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ପୋଲିସର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ। ଆଇନଗତ ଦିଗକୁ ଦେଖି ନାବାଳକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର କୌଣସି ଚିତ୍ର ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣୁନାହୁଁ। ତେବେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଛନ୍ତି

ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିଲେ  ନାବାଳକୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ କାଳିଆ ଓ କୁନା ଧମକ ଦେଉଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । 

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବାଣପୁର ପୋଲିସକୁ ଏନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରାଗଲାନି। ଦିନ ଗଡ଼ିବା ସହିତ କୁନା କାଳିଆଙ୍କ ଉତ୍ପାତ ବଢ଼ିଥିଲା ଓ ନାବାଳକର ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିଥିଲା। 

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା ନେଇ ଜଲୁଛି ସାରା ଦେଶ । କେଉଁଠି ମହିଳା ତଥା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ତ ପୁଣି କେଉଁଠି ନାବାଳିକା ଉପରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା । ଏପରି ସମୟରେ ଜଣେ ନାବାଳକ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାରେ ପଡ଼ି ଜୀବନ ମରଣ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି।  ଗାଁ ଲୋକଙ୍କର ଧମକ ଚମକ ଯୋଗୁଁ ସ୍ଥିତି ଏମିତି ସଂଗୀନ ହେଲା।

   Related Posts