Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ନ୍ୟାୟ ମିଳିଲା କିନ୍ତୁ ୧୦ଦିନ ପରେ…

6/12/2019 at 1:11 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୦୬।୧୨: ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ  ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସମସ୍ତ ଚାରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ଼୍ଟରରେ ପ୍ରାଣହରାଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଟଳି ପଡିଛନ୍ତି ଚାରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।  ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ କେତେକ ସାମାଜିକ ସଙ୍ଗଠନ ବାଣ ଫୁଟାଇ ପୋଲିସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାଦ୍ୱାର ତାଙ୍କ ଝିଅର ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଛି ।

ମହିଳାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ତାଙ୍କ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁକୁ ୧୦ଦିନ ବିତିସାରିଲାଣି । କିନ୍ତୁ ଆଜିର ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଝିଅର ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିଛି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ପୋଲିସ ଓ ସରକାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟାବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।


ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଭଉଣୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କର ଏନକାଉଣ୍ଟର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଛି। ଏହା ଏକ ଉଦାହରଣ ହୋଇ ରହିବ। ଅତିଶୀଘ୍ର ନ୍ୟାୟ ମିଳିଥିବାରୁ ଆଇନ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଅତୁଟ ରହିବ। ଏହାସହ ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ଜନତା, ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ସରକାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ମୋ ଝିଅକୁ ଯେମିତି ପୋଡି ମାରିଛନ୍ତି , ସେମାନଙ୍କୁ ସେହିପରି ଭାବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସେହିପରି ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ଦରକାର ବୋଲି ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମା କହିଥିଲେ ।

   Related Posts