Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚମକିଲେ ଆୟର-ତ୍ରିପାଠୀ, ଏମଆଇକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମାତ୍‌ ଦେଲା କେକେଆର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର, ନିଯୁକ୍ତିକୁ ଅନୁମୋଦନ କଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ମୋରଡା : ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଗାଁ ବୁଲିଲେ ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପ୍ରଦାନ କଲେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ, କମ୍ପାନୀର ସାଇଟ୍ ଇନଚାର୍ଜଙ୍କୁ ମାଗୁଥିଲା ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମୋଟୁ ଥାନା IICଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ, କାର୍‌ରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ୨ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସରକାରୀ ଗାଡିରୁ ଧଳା ଜହର ଜବତ, ୪୦ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସହ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : କର୍ଲାପାଟ ବକ୍ସାଇଟ୍ ଖଣିର ନିଲାମ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ତିଆରି ଓ ବିକ୍ରି : ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ, ୪ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||

ରୋଗରେ ପଡିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ ହସ୍‌ପିଟାଲ ନେବାକୁ କହିବାରୁ ସ୍ବାମୀ କହିଲା ‘ତଲାକ୍… ତଲାକ୍… ତଲାକ୍’, ତାପରେ ଛୁରୀରେ କାଟି ଦେଲା ଅଣ୍ଟାକୁ

17/01/2019 at 4:21 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୭|୧: ପାରିବାରିକ କଳହ ଯେ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବ ତାହା ବିଶ୍ବାସ କରିହେଉନି । ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ସ୍ବାମୀକୁ, ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା । ହେଲେ ସ୍ବାମୀ  ସଫା ସଫା ମନାକରିଦେଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଲାଗିଲେ । ରାଗରେ ସ୍ବାମୀ ପାଟିରୁ ତିନି ଥର ତଲାକ୍ ବାହାରିପଡିଲା । ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ପିଠିକୁ ଛୁରୀରେ କାଟିଦେଲା ସ୍ବାମୀ । ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ଜଙ୍ଖରାଇ ଗାଁର ଏହି ଘଟଣା ।

ସ୍ତ୍ରୀର ପିଠିକୁ ଛୁରୀରେ କାଟିଦେଲା ସ୍ବାମୀ । ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ଥାନା ଜଙ୍ଖରାଇ ଗାଁରୁ । ସ୍ତ୍ରୀ ରସିଦାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିଲା । ସ୍ବାମୀ ଜୈନୁଲଙ୍କୁ କହିଲେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ । ହେଲେ ରସିଦାଙ୍କ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେଇ  କୁଆଡ଼େ ବାହାରକୁ ପଳାଇଲେ ଜୈନୁଲ । ଘକୁ ଫେରିବା ପରେ ପୁଣି ହସ୍ପିଟାଲ ନେବାକୁ ରସିଦା କହିଲେ ।  ହେଲେ ସ୍ବାମୀ ସଫ ସଫା ମନା କରିଦେଲେ ନେବା ପାଇଁ । ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗିଲା । ଆଉ ରାଗ ପଞ୍ଚମକୁ ଉଠିଯିବାରୁ ଜୈନୁଲଙ୍କ ପାଟିରୁ ୩ଥର ତଲାକ୍ ବାହାରିପଡ଼ିଲା । ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ  ତାଙ୍କ ଦେହରେ କିରୋସିନୀ ଢାଳିଦେବା ସହ ଛୁରୀରେ ପିଠି ଏବଂ ଅଣ୍ଟାକୁ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ ।

ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡ଼ୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ରସିଦାଙ୍କୁ । ସେପଟେ ରସିଦାଙ୍କ ଭାଇ ଏନେଇ ସଦର ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜୈନଲୁକୁ ପଚରା ଉଚରା ଚାଲିଛି ।

ତିନି ତଲାକ୍‌କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ମୁସଲିମ୍‌ ପୁରୁଷଟିଏ  ସେଇ ପୁରୁଣା ପରମ୍ପରାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ପତ୍ନୀକୁ ଦେଉଛି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ।

   Related Posts