Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ହଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ-ଗାୟିକା ନାୟା ରିଭେରାଙ୍କ ହ୍ରଦ ନିକଟରୁ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର : ୬ଦିନ ହେବ ଥିଲେ ନିଖୋଜ

14/07/2020 at 10:09 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୭: ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ କମେଡ଼ି ଶୋ Glee ଫେମ୍ ଆମେରିକାନ ଆକ୍ଟେସ୍-ସିଙ୍ଗର ନାୟା ରିଭେରାଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ହିଟ୍ ଟିଭି ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ କମେଡ଼ି ଗ୍ଲି ଫେମ୍ ନାୟା ରିଭେରାଙ୍କ ମୃତଦେହ ୬ଦିନ ପରେ ସାଉଥ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆର ଲେକ୍ ପିରୁ ନିକଟରେ ମିଳିଛି। ସେ ୩୩ବର୍ଷର ଥିଲେ।

ନାୟା ଗତ ୬ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ଯେଉଁ ଲେକ୍ କଡ଼ରୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ ହୋଇଛି ସେଠାରେ ଜୁଲାଇ ୮ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ୪ବର୍ଷର ପୁଅ ଜୋଶେ ଏକୁଟିଆ ଏକ ଡଙ୍ଗାରେ ମିଳିଥିଲା। ଶୋ Glee ର ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର୍ ଜେନ୍ ଲିଞ୍ଚ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି-‘ଆରାମ କର ନାୟା,କେତେ ମଜବୁତ ଥିଲ ତୁମେ’। ଏଫଏକ୍ସ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଶୋ ପୋଜ ର କୋ-କ୍ରିଏଟର ଏବଂ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଷ୍ଟିଭନ କନାଲ୍ସ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି- ‘ସବୁ ଅକୁହା କାହାଣୀ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।’ କ୍ରିଷ୍ଟିନ୍ ଶେନୋବେଥ ଲେଖିଛନ୍ତି-‘ ତୁମେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ଯାହା ଦେଲ ସେଥିପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ’।

ରିଭେରା କମ୍ ବୟସରୁ ହିଁ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ୪ବର୍ଷ ବୟସରୁ ସିବିଏସ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟ୍ ରୟାଲ୍ ଫ୍ୟାମିଲି ଶୋରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ,କିନ୍ତୁ ୨୦୦୫ମସିହାରେ ଫକ୍ସ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆସୁଥିବା ଶୋ Gleeରେ ଏକ ଲେସବିଆନ୍ ଟିନ ସେଣ୍ଟେନା ଲୋପେଜ ଭୂମିକାରେ ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଶୋ ୨୦୦୯ରୁ ୨୦୧୫ମସିହା ଯାଏଁ ଚାଲିଥିଲା।

ନାୟା ୨୦୧୪ମସିହାରେ ହରର ମୁଭି ଡେଭିଲ୍ସ ଡୋରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର କୋ-ଷ୍ଟାର ରୟାନ ଡୋର୍ସି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୮ମସିହାରେ ନାୟା ଏବଂ ରୟାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ୪ବର୍ଷର ଏକ ପୁଅ ରହିଛି ଯାହାର ନାଁ ଜୋଶେ।

   Related Posts