Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରାହୁଲଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଶେଖର ହେଲେ ଫାଇଭ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲର ଶିକାର : ୩ଟି ଅଣ୍ଡା ପାଇଁ ଦେଲେ ଏତିକି ଟଙ୍କା

16/11/2019 at 4:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୧୧: ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ରାହୁଲ ବୋଷଙ୍କ ଟ୍ବିଟର ପୋଷ୍ଟ ଖୁବ୍ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ତାଙ୍କଠୁ ଏକ ଫାଇଭ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ୨ଟି କଦଳୀ ପାଇଁ ୪୪୨.୫୦ ପଇସା ଆଦାୟ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଲୋକେ ବଡ଼ ବଡ଼ ହୋଟେଲରେ ସବୁ ଅଧିକ ଦାମ୍ ବୋଲି କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ହଙ୍ଗାମା ହେବା ପରେ ହୋଟେଲ ଉପରେ ୨୫୦୦୦ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ଲାଗିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଲାଗୁଛି ଫାଇଭ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ଏସବୁଠୁ କିଛି ଶିଖି ପାରିଲା ନାହିଁ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି  ଏବେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ସଙ୍ଗୀତକାର ଶେଖର ରବିଜାନିଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏପରି ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ଶେଖର ରବିଜାନିଙ୍କଠୁ ଏକ ଦୁସରେ ଫାଇଭ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ୍ ୩ଟି ସିଝା ଅଣ୍ଡା ପାଇଁ ୧୬୭୨ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଛି। ନିକଟରେ ଶେଖର ଟ୍ବିଟରରେ ଏକ ବିଲ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିଲରେ ୩ଟି ଅଣ୍ଡାର ମୂଲ୍ୟ ଲେଖା ଯାଇଛି। ୩ଟି ଅଣ୍ଡାର ଧଳା ଅଂଶ ପାଇଁ ଶେଖରଙ୍କୁ ୧୬୭୨ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ଏଠାରେ ୟୁଜରମାନେ ଶେଖରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଛନ୍ତି।

https://twitter.com/ShekharRavjiani?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1195205600524660737&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.firkee.in%2Fgossip%2Fmusic-director-shekhar-ravjiani-shocked-after-pay-1672-rupees-for-3-boil-eggs

   Related Posts