Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ସୁନ୍ଦରମୁଣ୍ଡି ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ମୂଲ୍ୟବାନ ଗଛ ପୋଡି ପାଉଁଶ
  • ||
  • କୁଚିଣ୍ଡା : ଭଡାଘରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ମହିଳା ସହ ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡା : ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ହଷ୍ଟେଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅବହେଳା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ଆର୍.ଉଦୟଗିରି : ଉପକାରାଗାରରୁ ୨ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ଫେରାର, ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍‌ରେ ଥିଲେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ବାର : ଚାରବାଟିଆ ଏଆରସିରେ ପୁଣି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ନିଆଁ ଲିଭା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛି ୬ଟି ଦମକଳ ଗାଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାର୍ଚ୍ଚ ପହିଲାରୁ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଟିକା, ୧୨ଟି ସରକାରୀ ଓ ୧୦ଟି ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭିସୁଟ୍‌ର ୨୫ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ସସପେଣ୍ଡ ହେଲା ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ଲାସ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ଛିଣ୍ଡି ପଡିଲା ୧୧କେଭି ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାର୍ଚ୍ଚ ପହିଲାରୁ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଟିକା, ୧୨ଟି ସରକାରୀ ଓ ୧୦ଟି ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀପଠାରୁ ଆନ୍ଧ୍ରକୁ ବାଲି ଚାଲାଣ ଘଟଣା : ୭ଟି ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଚଉଠି ପରଦିନ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଘର ଲୋକେ ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

18/03/2020 at 4:49 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୮।୦୩:  ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ହାତ ଧରିଥିଲେ । ହୋମ ନିଆଁ ଆଉ ଦଶ ଦିଗପାଳଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖିଥିଲେ । ଆଉ କଥା ଦେଇଥିଲେ ସାତ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବେ । ସାରା ଜୀବନ  ଏକାଠି ସୁଖ ଦୁଖ ର ସାଥି ହେବେ । କିନ୍ତୁ ସବୁ କଥା , ଆଶା , ଭରଷା ଆଉ ବିଶ୍ବାସ ଗୋଟିଏ କ୍ଷଣରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଚତୁର୍ଥୀ ପର ଦିନ ରାତିରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ଵାମୀ । ଏବେ ଘର ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି  ତାଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରନ୍ତି । ନହେଲେ ଏମିତି କେମିତି ହେଲା । ସଂସାର ଆରମ୍ଭରୁ କଣ ଏମିତି ହେଲାଯେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ସ୍ଵାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଆସିଛି ଏଭଲି ଦୁଖଦ ଖବର ।

୧୩ ତାରିଖରେ ରେ ବର ହୋଇଥିଲେ । ବାହାଘର ହେଲା । ଚତୁର୍ଥୀ କର୍ମ ଆଉ ପ୍ରୀତିଭୋଜନ ମଧ୍ୟ ସରିଲା । କିନ୍ତୁ ପଞ୍ଚମ ଦିନ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଘର ପଛ ପଟେ ଥିବା ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଗଲା । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାହାଡା ରାଉତସାହି ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ଗାଁର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା (ରାଜୁ ) , ବୟସ ୨୭। ସେ କୋଲକାତାର ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀର ରୋଲର ଅପରେଟର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ହୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ । ଘର ଲୋକ ଙ୍କ ସହମତି ରେ ବାହାଘର ହେଲା । ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ରାଣୀତାଲ , ଚୂଡଙ୍ଗପୁର ଗାଁ ରେ ବାହାଘର ହେଲା । ସାହି ଭାଇ ଓ ସାଙ୍ଗସାଥି ରୋଷଣୀ କରି ବରସାଙ୍ଗ ରେ ଗଲେ ଆଉ ବାହାଘର ହେଲା । ନୂଆ ଜୀବନସାଥୀର ହାତ ଧରିଲେ । ୧୫ ତାରିଖ ରେ ଗାଁ ରେ ପ୍ରୀତିଭୋଜନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ଗାଁରେ ଡାକ ପଡିଲା ଯେ ରାଜୁ ଗଛରେ ଝୁଲିଛି । ମେଡିକାଲରେ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ହାତ ରୁ ମେହେନ୍ଦି ଲିଭିନୀ । ସେମିତି ଜଳ ଜଳ ହୋଇ ଦିଶୁଚି । ଗୋଡ ର ନେଲପଲିସ ଆଉ ଅଳତା ଏବେ ବି ସେମିତି ରହିଛି । ଏବେ ରାଜୁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଜୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ତେବେ ନବ ବଧୁ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଇଙ୍ଗିତ କରୁଛନ୍ତି ପରିବାର ଓ ଗାଁ ପଡୋଶୀ । ରାତି ରେ ସ୍ଵାମୀ ଘର ପଛ ବାଡିରେ ଗଛରେ ଶାଢୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଜାଣି ପାରିଲେ ନାହିଁ କେମିତି । ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣ ଖୋଜି ପାଉନାହାନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ତେବେ ପୋଲିସ ଶବର ପଞ୍ଚନାମା କରିଛି । ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ପାଇଁ ଏବେ ନବବଧୂ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିପଡିଛି । ଗୋଟେ ପରେ ବାହାଘରର ପାଞ୍ଚ ଦିନରେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଆଉ ଅନ୍ୟ ପଟେ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କୁ ହତ୍ୟାର ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ ଏବେ ବାହୁନି ବାହୁନି କାନ୍ଦୁଛି । ଆଉ କହୁଛି ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନୀ । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ସତ୍ୟା ସତ୍ୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବା ଦରକାର ।

   Related Posts