Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ପୁଣି ହତ୍ୟା ଧମକ : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଓ କାହିଁକି କରିଛି ଏମିତି

13/10/2018 at 1:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧୦ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଆଜି ପୁଣି ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କୁ ଇ-ମେଲ ଯୋଗେ ଏହି ଧମକ ଆସିଛି | ଗୋଟିଏ ଧାଡିର ଏହି ଇ-ମେଲରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି | ଏମିତି କି କୋଉ ମାସ କୋଉ ସମୟରେ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ତାହା ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି |
ଏଭଳି ଏକ ମେଲ ପାଇବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସଜାଗ ହୋଇ ଉଠିଛି | ତୁରନ୍ତ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଇ-ମେଲ ଟି ଆସାମ ରାଜ୍ୟରୁ ପଠାଯାଇଛି | ତେବେ ଆସାମ ରାଜ୍ୟର କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କିଏ ପଠେଇଛି ସେ ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି | ଏହି ମେଲ ମିଳିଲା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଅଧିକ କଡାକଡି କରାଯାଇଛି |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନକ୍ସଲମାନେ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରୁଥିବା କିଛି ଦିନ ତଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା | ଏ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ୫ଜଣ ନକ୍ସଲ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଘଟଣା ନୁହେଁ | ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗୁଜରାଟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ସମୟରୁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ବରାବର ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିଆସୁଛି | ଏପରିକି ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିଥିଲା | ଫଳରେ ମନମୋହନ ସିଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଯେଉଁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗେଇ ଦିଆଯାଉଥିଲା ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ ତାକୁ ଦ୍ବିଗୁଣିତ କରାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ହଜାରେ ରୁ ଅଧିକ କମାଣ୍ଡୋ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି | ସେହିଭଳି ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁସ୍ଥରୀୟ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଯେଉଁଠିକୁ ଗସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ସେଠାର ଆକାଶ ମାର୍ଗଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ସୁରକ୍ଷା କଡାକଡି ରହୁଛି |

ଆସାମରୁ ଏହି ଧମକପୁର୍ଣ ଇ-ମେଲ ଆସିଥିବାରୁ କେହି କେହି ରୋହିଙ୍ଗିଆ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହ ଏହାର ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ୬ଜଣ ରୋହିଙ୍ଗିଆଙ୍କୁ ଦେଶାନ୍ତର କରିବା ପାଇଁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ସେହିଭଳି ନାଗରିକ ତାଲିକାରେ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ନାଁ ନଥିବାରୁ ଆସାମରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଗ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିଛନ୍ତି | ଏହି ଧମକ ପୁର୍ଣ ଇ-ମେଲ ସହ ଏହାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି |

   Related Posts