Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଜେସିବି ହେଲପରଙ୍କ ଶବ ଝୁଲୁଥିଲା ଜେସିବିରେ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?

21/01/2019 at 7:30 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୨୧|୧:  କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ନିକିରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡସରଦେଇ ପୁର୍ ପlଟ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି | ଯୁବକ ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଏକ jcb ମେସିନ୍ ରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଯୁବକ ଜଣକ jcb ମେସିନ୍ ର ହେଲପର୍ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି | ଯୁବକ ଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ଛି ନା ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ | ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ନିକିରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡସରଦେଇ ପୁର୍ ପlଟ ରେ ଝୁଲୁଛି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ ଦେହ | ପାଟ ମଝିରେ ମାଟି ଖୋଳl ରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଏକ JCB ମେସିନ୍ ରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଆଜି ସକାଳୁ ମୃତ ଦେହକୁ ଠାବ କରିଥିଲେ ଜମି ମାଲିକ | ମୃତ ଯୁବକ ଜଣକ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ସୁକିନ୍ଦା ଅଞ୍ଚଳର ପିଣ୍ଟୁ ମଲ୍ଲିକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ପିଣ୍ଟୁ JCB ମେସିନ୍ ରେ ହେଲପର୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ | ରବିବାର ରାତିରେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆଣି jcb ମେସିନ୍ ନିକଟକୁ ଫେରିଥିଲେ | ଆଜି ସକାଳୁ ପିଣ୍ଟୁ ନିଜ ଗାମୁଛା ବେକରେ ଲଗାଇ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜମି ମାଲିକ ପୁଲିସ ରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ jcb supervisor କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଦେଇ ପାରି ନଥିବ ବେଳେ ଜମି ମାଲିକ ନିଜ ଜମି ରୁ ମାଟି ଖୋଳl ଯାଉଥିବା କଥା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ରବିବାର ରାତିରେ ଡ୍ୟୁଟି ରେ ଥିବା jcb ଡ୍ରାଇଭର୍ ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ନଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷ ରେ ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ଅବସ୍ଥା ନେଇ ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି | ତେବେ ମାଟି ଖୋଳl ରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା jcb କମ୍ପାନୀ ମା ମଙ୍ଗଳା construction ପକ୍ଷ ଘଟଣା ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ | ନିକିରାଇ ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଯବତ୍ କରିବା ସହିତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି |

ନିକିରାଇ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମୃତ ପିଣ୍ଟୁ ମଲିକ ଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଛି | ପାରିବାର ଲୋକେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରେ ପହଂଚି ଶବ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts