Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଭୁବନ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଘଟଣା- ହତ୍ୟା ନା ଲୋକଲଜ୍ଜାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା?

28/07/2018 at 11:49 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୮/୭ : ଚୋରି ନା ବକେୟା ଟଙ୍କା ? ହତ୍ୟା ନା ଲୋକ ଲଜ୍ଜାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ଢେଙ୍କାନାଳ ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗାଁର ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ବାଳକ ମନୋଜ ପୁହାଣର ମୃତ୍ୟୁ ଏବେ ଏଭଳି କିଛି ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଜଳଖିଆ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ମିଳିଛି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ । ପରିବାର ଲୋକେ ଏହାକୁ ହତ୍ୟା ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ସଂପୃକ୍ତ ଜଳଖିଆ ଦୋକାନୀଙ୍କ ପରିବାର ଫେରାର୍ । ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ଏବଂ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ମୃତ ନାବାଳକ ଚୋରୀ କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅପରପକ୍ଷରେଟି ମୃତ ନାବାଳକଙ୍କ ବାପା କିନ୍ତୁ କହୁଛନ୍ତି ଭିନ୍ନ କଥା । ମାନେ ବକେୟା ୪୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ମାରି ଦିଆଯାଇଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗାଁରେ ଏମିତି ଘଟିଛି । ମୃତ ନାବାଳକ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଗାଁର ବାଇଧର ପୁହାଣଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ମନୋଜ ପୁହାଣ । ଗାଁର କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଦୋକାନରୁ ୪୦ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ସହ ନପାରି ସେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ପରିବାର ଲୋକେ କିନ୍ତୁ ତାହା ମାନିବାକୁ ନାରାଜ । ମନୋଜଙ୍କୁ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ମାରି ଦେଇଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମନୋଜଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓର ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତି ସୂଚଉଛି, ହୁଏତ ଲୋକଲଜ୍ଜା ସହି ନପାରି ମନୋଜ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମନୋଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଥିବା ବେଳେ ଜଳଖିଆ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ପରିବାର ଫେରାର୍ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts