Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||
  • ଥରିଲା ପାକିସ୍ତାନ, ୪.୫ ତୀବ୍ରତାର ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଭୁବନ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଘଟଣା- ହତ୍ୟା ନା ଲୋକଲଜ୍ଜାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା?

28/07/2018 at 11:49 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୮/୭ : ଚୋରି ନା ବକେୟା ଟଙ୍କା ? ହତ୍ୟା ନା ଲୋକ ଲଜ୍ଜାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ଢେଙ୍କାନାଳ ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗାଁର ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ବାଳକ ମନୋଜ ପୁହାଣର ମୃତ୍ୟୁ ଏବେ ଏଭଳି କିଛି ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଜଳଖିଆ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ମିଳିଛି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ । ପରିବାର ଲୋକେ ଏହାକୁ ହତ୍ୟା ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ସଂପୃକ୍ତ ଜଳଖିଆ ଦୋକାନୀଙ୍କ ପରିବାର ଫେରାର୍ । ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ରେକର୍ଡ ଏବଂ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ମୃତ ନାବାଳକ ଚୋରୀ କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅପରପକ୍ଷରେଟି ମୃତ ନାବାଳକଙ୍କ ବାପା କିନ୍ତୁ କହୁଛନ୍ତି ଭିନ୍ନ କଥା । ମାନେ ବକେୟା ୪୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ମାରି ଦିଆଯାଇଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଗାଁରେ ଏମିତି ଘଟିଛି । ମୃତ ନାବାଳକ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଗାଁର ବାଇଧର ପୁହାଣଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ମନୋଜ ପୁହାଣ । ଗାଁର କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଦୋକାନରୁ ୪୦ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ସହ ନପାରି ସେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ପରିବାର ଲୋକେ କିନ୍ତୁ ତାହା ମାନିବାକୁ ନାରାଜ । ମନୋଜଙ୍କୁ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ମାରି ଦେଇଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମନୋଜଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓର ସ୍ବୀକାରୋକ୍ତି ସୂଚଉଛି, ହୁଏତ ଲୋକଲଜ୍ଜା ସହି ନପାରି ମନୋଜ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମନୋଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ଥିବା ବେଳେ ଜଳଖିଆ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ପରିବାର ଫେରାର୍ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts